SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TPSA dla dzieci

Telekomunikacja Polska wspiera XIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas tegorocznego finału WOŚP zostanie zlicytowanych 100 unikatowych, numerowanych kart telefonicznych TP,  pokrytych 24 karatowym złotem.

Dochód z licytacji zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego stosowanego  w nowoczesnych metodach diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii. W ciągu 6 lat z licytacji złotych kart TP  uzyskano ponad 1 mln złotych. W dniu finału - 9 stycznia 2005 r. - osoby pragnące wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy będą mogły  skorzystać ze specjalnej infolinii obsługiwanej przez Telekomunikację Polską. Dzwoniąc pod numer 0 400 407 400  przez całą dobę będzie można wziąć udział w zbiórce pieniędzy na rzecz dzieci. Koszt połączenia wyniesie 2,61 zł  (3,18 z VAT). Całkowity dochód uzyskany z infolinii zostanie przekazany na konto WOŚP.

Ponadto, z okazji XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy TP wydała specjalne, okolicznościowe karty  telefoniczne. Na potrzeby WOŚP przekazane zostanie 1000 takich kart.

Do akcji tradycyjnie włączają się też pracownicy TP. Od 3 do 7 stycznia wśród naszych pracowników będzie trwała  licytacja przedmiotów, np. koszulki z podpisami polskiej reprezentacji piłkarskiej. Dochód z licytacji zostanie przekazany  na konto WOŚP. Podczas ubiegłorocznego, XII Finału pracownicy naszej firmy zebrali ponad 60 tysięcy zł.

Udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy to tylko część działań TP na rzecz dzieci.  W ramach autorskiego programu "TP Dzieciom" prowadzimy działania, których celem jest pomoc dzieciom leczonym w  szpitalach. W ramach projektu "Telefon do Mamy" w szpitalach jest już 900 przyjaznych dziecku telefonów. TP  przekazała też 120 tys. bezpłatnych kart telefonicznych, z których mali pacjenci wydzwonili już ponad 4 miliony minut.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TPSA dla dzieci

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl