SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Transmisje sportowe DAZN w Prime Video

Amazon i DAZN zawarły globalne porozumienie, na mocy którego sportowy serwis streamingowy DAZN D2C będzie dostępny jako nowy kanał w usłudze Prime Video za dodatkową miesięczną opłatą.

Serwis DAZN od 19 stycznia dostępny jest w Hiszpanii i Niemczech w ofercie Prime Video Channels. W tym roku ma pojawiać się na kolejnych rynkach, w pieszej kolejności trafi do Japonii.

- Nowe partnerstwo z DAZN jest ekscytującym krokiem naprzód w globalnej ofercie sportowej Prime Video i daje naszym klientom większy wybór najlepszych sportów na żywo i na żądanie, wszystko w jednym miejscu - skomentował Jay Marine, globalny szef sportu w Prime Video.

DAZN w kilkunastu krajach

DAZN jest dostępny we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Portugalii, Japonii, Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii. Oferuje rozgrywki wybranych lig piłkarskich, jak Bundesliga, angielska Premier League, J.League, LaLiga, Serie A i Liga Mistrzów UEFA, UEFA Women's European Champions League, a także transmisje Formuły 1, NBA, MotoGP i UFC.

Na platformie DAZN można również oglądać boks i sporty walki dzięki partnerstwu z Matchroom Boxing, Professional Fighters League.

Klienci Prime Video Channels mogą za dodatkową opłatą oglądać też treści z HBO Max, Discovery+, Paramount+, Lionsgate+ i Showtime.

Dołącz do dyskusji: Transmisje sportowe DAZN w Prime Video

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TT
Niestety Amazon traktuje Polskę po macoszemu. Oferta polskiego Amazon Prime jest wprost proporcjonalna do dumpingowej ceny (ok. 10 000 tytułów w USA vs ok. 1000-1100 w Polsce). Sklep raczej też nie zachwycił (nasze rodzime firmy mają technologicznie/użytkowo dużo lepsze sklepy internetowe). Oferta jest dosyć wybiórcza (wielu artykułów/marek nie kupimy).

Czytniki Kindle (mimo dosyć dużej popularności) wciąż nie obsługują języka polskiego (np. klawiatura ekranowa nie obsługuje nawet polskich liter... w kontekście notatek i wyszukiwania fragmentów tekstu jest to uciążliwe). Ebooków też nie kupimy przez polski sklep.
odpowiedź