SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z Trójki znikają „3 strony świata”, Ernest Zozuń z nowym cyklem o zagranicy

W czwartek w radiowej Trójce zostało wyemitowane ostatnie wydanie audycji „3 strony świata” - poinformował przygotowujący i prowadzący ją Ernest Zozuń. - Wprowadzamy normalne zmiany w ramówce, chcemy zdynamizować pasmo „Zapraszamy do Trójki”, Ernest Zozuń będzie miał w nim nowy cykl o tematyce zagranicznej - wyjaśnia Wirtualnemedia.pl Wiktor Świetlik, dyrektor stacji.

„3 strony świata” były obecne w ramówce Trójki przez prawie osiem lat. Audycja dotyczyła tematyki zagranicznej, była emitowana we wtorki, środy i czwartki o godz. 16:45 w ramach popołudniowego pasma „Zapraszamy do Trójki”. Każde wydanie trwało ok. 10 minut.

- W czwartek nadana została ostatnia audycja „3 strony świata”. Bardzo dziękuje wszystkim ekspertom którzy w niej uczestniczyli, bardzo dziękuje naszym słuchaczom że przez blisko 8 lat włączali o 16.45 swoje radia - poinformował Ernest Zozuń na Facebooku. - Mam nadzieję spotykać się z państwem przy innych okazjach - zaznaczył.

- Wprowadzamy normalne zmiany w ramówce, chcemy zdynamizować pasmo „Zapraszamy do Trójki”- skomentował to w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Wiktor Świetlik, dyrektor Trójki. - Ernest Zozuń będzie prowadził w paśmie popołudniowym nowy cykl dotyczący tematyki zagranicznej - zaznaczył.

 

Ernest Zozuń w Trójce nadal będzie w „Trójce” prowadził audycje „Europa od kuchni” oraz „Za, a nawet przeciw” (w zastępstwie Kuby Strzyczkowskiego), realizował materiały dla „Trójka - jesteśmy połączeni” i zajmował się omówieniem najważniejszych wydarzeń na świecie.

Dziennikarz jest związany z Polskim Radiem od ponad 20 lat. W latach 2003-2005 był korespondentem nadawcy w Iraku, a w latach 2006-2007 - w Moskwie. W Trójce prowadził m.in. audycje „Wieczór reportażu”, „Radioaktywny magazyn reporterów”, „Z definicji Europa” oraz „Żyjemy w Europie”. Był też wydawcą pasma „Zapraszamy do Trójki”.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. udział Trójki w rynku wyniósł 5,8 proc.

Dołącz do dyskusji: Z Trójki znikają „3 strony świata”, Ernest Zozuń z nowym cyklem o zagranicy

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PiSda
Pan Świetlik nadal jak to pierwotne plemię, niedostrzegające związku między du*czeniem i ciążą tj. między jakością programu i "słusznymi" prowadzącymi, a słuchalnością czyli jej brakiem.
odpowiedź
User
Henio
Pajace Sobala i Świetlik nie spoczną,póki nie zniszczą do końca PR.
odpowiedź
User
Anonim
To nie jest dynamizowanie tylko zwijanie ramówki jak i całego PR na które mają się składać wszyscy Polacy a korzystać mają rządzący którzy tworzą sobie tubę propagandową .
odpowiedź