SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Prowadząca „Powtórkę z rozrywki” Natalia Grzeszczyk żegna się z radiową Trójką

Z Programem III Polskiego Radia po 6 latach pracy odchodzi Natalia Grzeszczyk. W stacji prowadziła m.in. cykle „Powtórka z rozrywki” i „Akademia rozrywki”.

Natalia GrzeszczykArticle

O odejściu Natalii Grzeszczyk z Trójki poinformował m.in. Jerzy Sosnowski, wieloletni dziennikarz rozgłośni. - Pamiętam, jak Natalia przyszła do nas do pracy. Wydawała się z początku dość surowa (jak każdy), ale niezwykle szybko się uczyła, miała oczywisty talent do tej roboty i wkrótce ujawniła się jako wyjątkowy "bystrzak" ("bystrzaczka"?). W niedługim czasie świetnie się znalazła w redakcji, umiała ciężko pracować i przynosiło to efekty. Znalazła swoje miejsce w rozrywce, trzymała się śp. Andrzeja Zakrzewskiego i Artura Andrusa, ale jeśli trzeba było coś zrobić w publicystycznej części naszego działu, robiła to z zaangażowaniem i perfekcyjnie - napisał Sosnowski.

- Słowem: takich ludzi sensownie prowadzone radio powinno trzymać za wszelką cenę. Ba, sensownie prowadzone - podkreślił.

Natalia Grzeszczyk pracowała w Trójce od 2012 roku. Pełniła funkcję wydawcy audycji „Seks nasz powszedni” i „Ja tu gram”, ponadto przygotowywała i prowadziła cykle „Powtórka z rozrywki”, „Do południa”, „Mój ssskarbie” oraz „Akademia rozrywki”. Przypomnijmy, że w „Powtórce z rozrywki” jesienią ub.r., po odejściu Artura Andrusa z Trójki, drugim gospodarzem został Dariusz Pieróg, a w kwietniu br. zastąpił go Łukasz Szwed.

Grzeszczyk to kolejny dziennikarz żegnający się w ostatnim czasie z radiową Trójką. We wrześniu ze stacji odeszli Łukasz Karusta (pracował w niej przez 13 lat) oraz Agnieszka Stępień (była związana z nią, z krótką przerwą, przez 21 lat).

Według badania Radio Track od czerwca do sierpnia br. Trójka miała 7,1 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 8,4 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Prowadząca „Powtórkę z rozrywki” Natalia Grzeszczyk żegna się z radiową Trójką

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słuchacz Trójki
Łuuu, za dużo piosenek Andrusa puszczała, to derekcja zwolniła?
odpowiedź
User
Alberta
Faktyczni puszczać muzykę to jest bardzo trudne. Hehe. Komputer ja zastąpi. Wyda Ca seks nasz powszedni? Głupszej audycji w życiu nie słyszałam dobrze że dawno ja wycięli. Seks się uprawia a nie gada
odpowiedź
User
Maja
Wkrótce Świetlik zgasi światło:-(
odpowiedź