SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trójka z największym spadkiem słuchalności w godzinach porannych, RMF FM, Maryja i Jedynka na czele wzrostów

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od grudnia ub.r. do lutego br. w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) zajęło RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei zdecydowanie najwięcej straciła Trójka - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

fot. polskie radioArticle

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) w okresie od grudnia 2020 roku do lutego 2021 roku pozycję lidera zajęło RMF FM, którego średni udział słuchania względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 1,6 pkt. proc. do 30,6 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie jest to największy wzrost w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (12,4 proc. udziału; bez zmian).

Podium uzupełnia Jedynka (do góry o 0,5 pkt. proc. do 7,3 proc. udziału), a oczko niżej znalazło się Audytorium 17 (5,6 proc. udziału; - 0,4 pkt. proc.).

Z szóstego na trzynaste miejsce spadła Trójka, która zanotowała zdecydowanie największy spadek w zestawieniu - wynoszący 3,8 pkt. proc. do 1,9 proc. udziału. W ujęciu procentowym strata stacji wyniosła 67 proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od grudnia 2020 roku do lutego 2021 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: Trójka z największym spadkiem słuchalności w godzinach porannych, RMF FM, Maryja i Jedynka na czele wzrostów

51 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pi
Pistawariszci! 1.9 to wciąż za dużo! Cel naszej Partii to 0.5! Czynownicy, do boju! Wesprzyjcie towarzyszkę Kamińską i towarzyską rodzinkę Czabańskich! Niechaj nie ostanie się kamień na kamieniu! Milicjanci w radiowozach, przestańcie już słuchać Trójki!
odpowiedź
User
Sonar
Największy hit jaki widziałem to reklama Radia Nowy Świat na stronie tvp.info hahahahahahaha
odpowiedź
User
Toom
eska kraków wycina z anteny impreske 20-21niedziela,wejscia dja 15.55,16.55,17.55 pon-piat,wejscia dja przed pełna w weekendy
odpowiedź