SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trwa nabór do drugiej edycji Szkoły Pionierów PFR

Ruszył nabór do drugiej edycji Szkoły Pionierów PFR – międzynarodowego programu edukacyjnego dla młodych przedsiębiorców technologicznych z całej Polski. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 czerwca.

Article

Program tworzą Polski Fundusz Rozwoju we współpracy z Allegro. Jego celem jest wsparcie młodych osób w tworzeniu innowacyjnych projektów, które w dalszej perspektywie mogą zostać skomercjalizowane i wejść na rynek polski i globalny.

Plan warsztatów podzielony jest na 3 tygodnie zajęć w Warszawie i tydzień szkolenia zagranicznego. Cały program został oparty o nauczanie kluczowych kompetencji zdefiniowanych podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Zaliczają się do nich: kompleksowe rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie, kreatywność, zarządzanie ludźmi, współpraca z innymi. Warsztaty poprowadzą praktycy biznesu i eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami zawodowymi.  

Kurs w Warszawie i Berlinie

Po trzech tygodniach szkolenia w Warszawie młodzi przedsiębiorcy wyjadą na tygodniowe warsztaty do Berlina.Tam będą mieli możliwość skonfrontowania swojego pomysłu z ekspertami tamtejszego rynku, a także nawiązania kontaktów z zagranicznymi start-upami technologicznymi, międzynarodowymi korporacjami, akceleratorami, funduszami VC i aniołami biznesu.

Zwieńczeniem kursu będzie uroczysta gala w Warszawie, podczas której uczestnicy dokonają krótkiej prezentacji swojego projektu przed potencjalnymi inwestorami z funduszy VC zarządzanych przez PFR Ventures.

Szkoła Pionierów PFR - zasady naboru

Aby zgłosić się do Szkoły Pionierów PFR należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie Startup PFR  i załączyć do niego swoje CV oraz personalny plan rozwoju.

W drugim etapie naboru - spotkaniu z komisją - wyłonionych zostanie 50 młodych osób, które dołączą do programu. Szkoła Pionierów PFR ruszy we wrześniu br. Organizator pokrywa koszty szkolenia, wyżywienia w czasie warsztatów oraz podróż i pobyt w Berlinie. Po stronie zakwalifikowanego uczestnika są: opłata w wysokości 500 zł i zakwaterowanie podczas warsztatów w Warszawie. Aplikacje można składać do 25 czerwca. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 20 do 35 lat.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trwa nabór do drugiej edycji Szkoły Pionierów PFR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl