SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Try Evidence powiększa zarząd

Try Evidence, polska agencja badawcza z branży gier, powołała do zarządu dwie nowe partnerki - Joannę Buganik i Annę Ładę-Grodzicką. Obie stają się także wspólniczkami w spółce. 

Zarząd Try Evidence, od lewej Anna Łada-Grodzicka, Joanna Buganik, Michał Dębek, Monika DębekZarząd Try Evidence, od lewej Anna Łada-Grodzicka, Joanna Buganik, Michał Dębek, Monika Dębek

Nominacje w zarządzie, nowe wspólniczki, a także podział zakresów odpowiedzialności - bezpośrednio wynikający z kompetencji wspólników, są kluczowym krokiem w dalszym rozwoju Try Evidence, która nieustannie dąży do dostarczania najwyższej jakości badań, danych i wiedzy opartej na dowodach dla branży gier.

Do Try Evidence dołączają Joanna Buganik – jako senior partnerka odpowiedzialna za obszar Game User Research oraz badania jakościowe oraz Anna Łada-Grodzicka, także jako senior partnerka – odpowiedzialna za komunikację i projekty medialne.

Michał Dębek zostaje senior managing partnerem, odpowiedzialnym za strategiczne kierunki rozwoju i ogólne zarządzanie firmą. W zarządzie spółki pozostaje także Monika Dębek, senior partnerka odpowiedzialna za formalnoprawne aspekty działalności.

Powiększony zarząd Try Evidence

Joanna Buganik działa w branży od ponad 10 lat. Ma na swoim koncie doświadczenie badawcze w zakresie user research i market research, ale także bogate portfolio marketingowe. W ostatnich latach prowadziła badania użytkowników w ramach struktur GOG, międzynarodowe kampanie reklamowe tytułów AAA i gier niezależnych oraz wspierała deweloperów indie w tworzeniu gier z uwzględnieniem recepcji graczy w czasie produkcji.

Anna Łada-Grodzicka jest doświadczoną specjalistką ds. PR i marketingu z niemal 20 letnim doświadczeniem w pracy z czołowymi polskimi firmami z branży gier, takimi jak CI Games, Techland czy Bloober Team oraz z międzynarodowymi agencjami specjalizującymi się w komunikacji. W Try Evidence zarządza projektami związanymi z eksperckimi recenzjami gier na różnych etapach ich produkcji, analizą mediów i innymi projektami z zakresu komunikacji.

Michał Dębek – współzałożyciel spółki – jest doktorem psychologii oraz marketerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W branży growej działa od roku 2007. Od teraz w Try Evidence będzie się koncentrował na działaniach strategicznych, doskonaleniu sekcji badań ilościowych oraz analizach rynku i branży gier.

Monika Dębek to menadżerka z blisko dwudziestoletnim stażem, absolwentka Institut d’Études Politiques de Paris (Sciences Po). Od kilkunastu lat zasiada w zarządach spółek o zróżnicowanym profilu działalności, w zarządzie Try Evidence od roku 2023 specjalizuje się w formalnoprawnych aspektach działania spółki.

Dołącz do dyskusji: Try Evidence powiększa zarząd

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dramat
Buganik dramat, czego się nie dotknie to tonie albo w ogóle nie wynurza się na powierzchnię. czemu nie pochwaliła się np króciutką pracą dla LARIANA?
odpowiedź