SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzej nowi klienci Imago PR

Imago Public Relations rozpoczęła współpracę z trzema nowymi klientami.

Imago Public Relations rozpoczęła współpracę z trzema nowymi klientami. pierwszoligowym klubem piłkarskim Ruch Chorzów, Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach oraz Górnośląskim Funduszem Restrukturyzacyjnym.

Ruch Chorzów to jeden z najbardziej utytułowanych śląskich klubów piłkarskich oraz jedna z najsilniejszych śląskich marek. Powstał w 1920 roku. Konsultanci Imago PR będą odpowiedzialni za zarządzanie komunikacją klubu z mediami. Agencja w tym celu m.in. zatrudniła rzecznika prasowego klubu. Zadaniem konsultantów Imago PR będzie również budowanie wizerunku Ruchu Chorzów jako klubu, którego trybuny są bezpieczne dla kibiców w różnym wieku.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest organizacją zrzeszającą śląskich przedsiębiorców. Jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej. Konsultanci Imago PR będą odpowiedzialni za doradztwo w zakresie polityki informacyjnej Izby.

Górnośląski Fundusz Restrukturyzacyjny S.A. (GFR) jest funduszem typu venture capital.  Specjalizuje się w inwestycjach restrukturyzacyjnych, przede wszystkim w obszarze średnich przedsiębiorstw produkcyjnych z regionu Górnego Śląska. Imago PR będzie odpowiedzialne za budowanie relacji ze spółkami zależnymi GFR oraz komunikację korporacyjną funduszu.
 
Umowy z Regionalną Izbą Gospodarczą oraz Górnośląskim Funduszem Restrukturyzacyjnym zostały zawarte na czas nieokreślony. Umowa z Ruchem Chorzów została podpisana do końca 2007 roku, z możliwością przedłużenia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzej nowi klienci Imago PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl