SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trzy żywioły w strategii promocyjnej Augustowa

Władze Augustowa przyjęły strategię promocyjną na najbliższe pięciolecie. Założenia odzwierciedlające trzy główne walory tego miasta przygotowała agencja Demo Effective Launching.

Przyjęta przez władze Augustowa strategia promocji i marki tego miasta opiera się na jego trzech najważniejszych wyróżnikach. Miejscowość ta jest postrzegana jako siedziba królewska, kojarzy się z prestiżem, elegancją i wyższym standardem, a także z terenem otoczonym puszczą, pojezierzem i kanałem. W związku z tym agencja Demo Effective Launching zaplanowała działania promocyjne Augustowa prezentujące walory turystyczne, gospodarcze i kulturalne tego miasta w uporządkowany sposób z punktu widzenia trzech żywiołów: ziemi, wody i powietrza. Firma na lata 2010-2015 zaproponowała miastu projekty różnego rodzaju: kampanie reklamowe, imprezy, wydarzenia, festiwale i działania PR. Logo Augustowa i materiały graficzne wykorzystywane w tych akcjach mają opierać się na idei trzech żywiołów. Władze miasta planują w nadchodzącym roku wybrać agencję, która przygotuje jego nową identyfikację wizualną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzy żywioły w strategii promocyjnej Augustowa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl