SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN będzie emitować za złotówkę reklamy małych i średnich firm

Pod hasłem „TVN Pomagajmy sobie” rusza specjalna akcja TVN Discovery.  Za symboliczną złotówkę na kanałach TVN Discovery Polska będą realizowane kampanie reklamowe małych i średnich firm.

W ramach projektu „TVN Pomagajmy sobie”, TVN Discovery Polska przekaże na wsparcie dla małych i średnich firm świadczenia reklamowe o łącznej wartości do 6 milionów złotych. Akcja promocyjna obejmie emisję spotów w kanałach telewizyjnych oraz kanałach online TVN Discovery.

Każdy przedsiębiorca w ramach akcji może otrzymać kampanię o maksymalnej wartości 5 tys. zł cennikowo do wykorzystania w online z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów z emisją na antenie telewizyjnej w kanale tematycznym Grupy TVN Discovery, dopasowanym do branży przedsiębiorcy.

Końcowy koszt kampanii to symboliczna złotówka.

- Polski sektor przedsiębiorstw jest zdominowany przez mikrofirmy. To ponad 2 miliony podmiotów, które wraz z małymi przedsiębiorstwami stanowią więcej niż 99% wszystkich firm w kraju. Na przestrzeni ostatnich lat rosła ich liczba, wartość produkcji, przychody, nakłady inwestycyjne, liczba pracujących i zatrudnionych. Mikro i małe firmy odpowiadają dziś za około 40% polskiego PKB. W interesie wszystkich leży ich przetrwanie i prosperowanie. Każdy z nas ma w kręgu swojej bliższej czy dalszej rodziny i znajomych przedsiębiorcę. To niezwykle odważni, kreatywni i pracowici ludzie. Dziś wielu właścicieli niewielkich, lokalnych biznesów walczy o przetrwanie i potrzebuje pomocy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zyskają nowych klientów, optymizm i impuls do dalszego działania. Jesteśmy w tym razem i dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ważne jest, byśmy sobie wzajemnie pomagali - powiedział Piotr Korycki, prezes i dyrektor zarządzający TVN Discovery Polska.

Reklamy za złotówkę w TVN Discovery Polska - zasady udziału

Aby zgłosić się do akcji, należy wypełnić formularz na stronie TVN. Po poprawnym zweryfikowaniu firmy pod kątem wymaganych warunków nadawca wyśle link z dostępem do programu, w którym przedsiębiorca będzie mógł samodzielnie zaplanować kampanię z geolokalizacją.

Zbieranie zgłoszeń trwa do 10 maja 2020 roku lub do wyczerpania puli pakietów dla firm (pula 500 pakietów). Realizacja wszystkich kampanii online oraz TV będzie realizowana w terminie 27 kwietnia - 31 maja 2020 roku.

Ilość pakietów reklamowych jest ograniczona - otrzyma je 500 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji. O przyznaniu pakietu dla przedsiębiorcy decyduje kolejność zgłoszeń, poprawność ich weryfikacji oraz rejestracja zleceń emisji kampanii.

Specjalnie na potrzeby akcji powstanie film instruktażowy, jak przygotować spot do swojej kampanii reklamowej. Zrealizuje go youtuber Karol „Blowek” Gązwa.

Dołącz do dyskusji: TVN będzie emitować za złotówkę reklamy małych i średnich firm

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jarek zegarek
Mozna? A teraz gdzie hejt i kwik wyborcow tej jedynie POLSKIEJ, prawej strony sceny politycznej? Ze za malo kasy, ze akcja wymyslona przez lewakow, ze ogolnie to tylko nic nie warta pomoc, ze kropla w morzu, itd, itd.
odpowiedź
User
xyz
Oby Polska pozbyła się tego raka jakim jest TVN, a wszystkich pracowników tej stacji należy publicznie linczować.
odpowiedź
User
xyz
Oby Polska pozbyła się tego raka jakim jest TVN, a wszystkich pracowników tej stacji należy publicznie linczować.
odpowiedź