SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN Media i Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska ze wspólną ofertą dla branży farmaceutycznej

TVN Media i Ringier Axel Springer Polska stworzyły osiem nowych pakietów content marketingowych. Oferta pod hasłem „Nowa recepta na nowe potrzeby" jest już w sprzedaży w ramach oferty obu Biur Reklamy.

Nowa oferta TVN Media i Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska jest odpowiedzią na zmieniające się w pandemii zachowania konsumenckie.

Oferta content marketingowa TVN Media oraz Ringier Axel Springer Polska jest skonstruowana tak, aby wspierać klientów z branży farmaceutycznej w realizacji czterech głównych celów tj.: edukacja, wizerunek, wsparcie sprzedaży i launch produktu. Jej rozwiązania osadzone są m.in. w serwisie o zdrowiu Medonet.pl oraz programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN".

Oferta TVN Media i Ringier Axel Springer Polska dla branży farmaceutycznej

W ramach każdego obszaru, klienci mogą wybrać pakiet podstawowy lub rozszerzony. Pakiet podstawowy opiera się przede wszystkim na serwisie Medonet.pl, programie „Dzień Dobry TVN" oraz serwisie Onet Zdrowie. Pakiet rozszerzony dodatkowo oferuje m.in. videocast „Zdrowotok" oraz programy „Gość Medonetu" i „Zdrowie Rano".

Wszystkie pakiety zawierają również intensywne działania w mediach społecznościowych. Wspólne pakiety są dedykowane regularnej sprzedaży i są oferowane klientom przez obydwa Biura Reklamy - TVN Media oraz Ringier Axel Springer Polska.

- Rozbudowana oferta TV&Digital dla branży farmaceutycznej to kolejny krok we współpracy pomiędzy TVN Media a Ringier Axel Springer Polska. Wspólnie stworzyliśmy osiem nowych pakietów content marketingowych, zapewniających niezwykle szeroki zasięg telewizyjno-digitalowy. Nowa oferta to innowacyjne i komplementarne rozwiązania, które łączą profesjonalny kontent zdrowotny z lifestylowym otoczeniem - mówi Izabela Kowalewska, head of content marketing team w Ringier Axel Springer Polska.

- Działania content marketingowe zyskują strategiczne znaczenie wśród narzędzi marketerów, pozwalają na efektywne dotarcie z przekazem w świecie coraz bardziej przytłoczonym szumem informacyjnym. Wspólnie z Ringier Axel Springer Polska wzmacniamy ten obszar, wykorzystując synergię naszych mediów, a jednocześnie odpowiadając na zmieniające się potrzeby klientów sektora farmaceutycznego. Rozwijanie wspólnej oferty pakietowej pomiędzy TVN Media a RASP wynika ze skuteczności naszych dotychczasowych działań -  komentuje Kinga Kucharska, dyrektorka ds. Rozwoju Premium Digital w TVN Media.

Dołącz do dyskusji: TVN Media i Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska ze wspólną ofertą dla branży farmaceutycznej

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marketer
z doświadczenia wiem, że to bardzo ciężka branża - jeśli RASP i TVN mają na to gotowe rozwiązania to będzie to spore ułatwienie dla komunikacji farmaceutyków ;-)
odpowiedź
User
Terror maseczkowy
To oznacza jeszcze większą propagandę szczepień lub faszerowania się innym paskudztwem odpadów medycznych tak to jest jak media kolaborują z reżimem farmaceutycznym
odpowiedź