TVN szykuje kolejne nowości. Poprowadzą je Damian Michałowski i Anna Senkara

Stacja TVN przygotowuje dwie kolejne nowości, które trafią jeszcze do jesiennej ramówki. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, będą to programy „Unboxing - Wielkie Otwarcie", gdzie w rolę prowadzącego wcieli się Damian Michałowski oraz format "Eternal Glory" prowadzony przez Annę Senkarę.

PP
PP
Udostępnij artykuł:
TVN szykuje kolejne nowości. Poprowadzą je Damian Michałowski i Anna Senkara

W programie "Unboxing - Wielkie Otwarcie" weźmie udział sześć zespołów, których zadaniem będzie odgadnięcie do czego służą nietypowe gadżety ukryte w ogromnych, kolorowych pudłach. Gadżety te są tak nietuzinkowe, że na pierwszy rzut oka jest to trudne. Za każdy trafnie odgadnięty przedmiot zespoły otrzymają nagrody i punkty. Damian Michałowski będzie kusił uczestników „grą w ciemno", w której mogą wymienić zdobyte nagrody na pudełka z nieznaną zawartością. Mogą wygrać, ale też stracić wszystko - czytamy w komunikacie przekazanym nam przez TVN. 

Każdy odcinek wyłoni zespół, którego uczestnicy okażą się największymi gadżeciarzami, a w finale sezonu najlepsi zdobędą nagrodę specjalną, która do ostatniego momentu pozostanie tajemnicą. Program powstaje we współpracy z firmą Amazon, właścicielem globalnej platformy marketplace. 

Damian Michałowski z TVN Warner Bros. Discovery związany jest od 2020 r. Wraz z Pauliną Krupińską prowadzi "Dzień Dobry TVN". Jest też współgospodarzem studia przy zawodach w skokach narciarskich.

Anna Senkara poprowadzi format z Belgii

Wkrótce wystartują także zdjęcia do kolejnego programu, prowadzonego przez Annę Senkarę. Będzie to program oparty na formacie "Eternal Glory" w którym gwiazdy sportu: medaliści, olimpijczycy i legendarni mistrzowie, rywalizują ze sobą w serii trudnych wyzwań wymagających nie tylko kondycji fizycznej, ale także mocnej psychiki.

Format “Eternal Glory” powstał w Belgii w 2008 r. i doczekał się dotąd lokalnych wersji m.in. w Szwecji, Norwegii i Holandii.

Anna Senkara do niedawna była prowadzącą “Dzień Dobry TVN”. Z magazynem związana jest od lat, wcześniej w roli reporterki. 

Oba nowe programy trafią na antenę jeszcze jesienią, ale szczegóły nie są znane.

TVN jesienią stawia na nowości i kontynuacje

Wśród nowości w jesiennej ofercie TVN znajdzie się nowa telenowela dokumentalna „B&B Love” oraz seriale „Klara” i „Morderczynie”. Stacja planuje też liczne kontynuacje – będą kolejne sezony „Top model”, „MasterChefa”, „Ślubu od pierwszego wejrzenia” czy programu „Azja Express”.  Jesienna ramówka TVN rusza 26 sierpnia br.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Zmiany u wydawcy "Rzeczpospolitej". Rezygnuje były szef ITI

Zmiany u wydawcy "Rzeczpospolitej". Rezygnuje były szef ITI

Kultowa "Biała bluzka" w reżyserii Magdy Umer w TVP1

Kultowa "Biała bluzka" w reżyserii Magdy Umer w TVP1

Marka Streboxar w gronie klientów BeDigital

Marka Streboxar w gronie klientów BeDigital

VZK Laboratory z pierwszą kampanią na polskim rynku

VZK Laboratory z pierwszą kampanią na polskim rynku

Kampania mBanku "Jedna/Trzecia" edukuje Polaków o przyszłości finansowej

Kampania mBanku "Jedna/Trzecia" edukuje Polaków o przyszłości finansowej

HBO Max pokazało spot z zapowiedziami na 2026. To premierowe materiały

HBO Max pokazało spot z zapowiedziami na 2026. To premierowe materiały