SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN24 najpopularniejszy

W tych "kablówkach" gdzie tvn24 jest dostępny to najchętniej oglądany kanał. TVN24 nie prędko w UPC TK z powodu trudności UPC

Jak wynika z badań AGB Polska ze statystyki przeciętnej oglądalności kanałów tematycznych w ramach zasięgu TVN 24, stacja ITI jest najchętniej oglądanym kanałem.

Oto kolejność:
1. TVN 24
2. Eurosport
3. Minimax
4. Fox Kids
5. Discovery
6. Ale Kino!
7. Animal Planet
8. MTV
9. Tele5
10. Planete
11. Viva
(Przeciętny udział poszczególnych kanałów tematycznych; na podstawie panelu prowadzonego przez AGB wśród użytkowników sieci kablowej w zasięgu dostępności TVN 24 w okresie 14.01-30.06.2002 r.)

TVN 24 nadal podpisuje nowe umowy z działającymi w Polsce sieciami telewizji kablowej; w ostatnim okresie tego typu umowy zawarto z AsterCity, Promax oraz Elpos, przez co zwiększona została baza abonentów do 1.145.000 podłączeń (w tym użytkowników platformy DTH). Wciąż pojawiają się trudności na drodze do podpisania umowy abonenckiej z UPC Polska, operatorem największej polskiej sieci telewizji kablowej.

Spółka UPC, posiadająca sieci telewizji kablowej w całej Europie, zgłosiła wniosek o otwarcie postępowania upadłościowego z powodu swojego znacznego zadłużenia. TVN 24 ocenia, że podpisanie umowy z UPC Polska będzie trudne przed zakończeniem postępowania upadłościowego i restrukturyzacji.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN24 najpopularniejszy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl