SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP Info z nowym cyklem reportaży „Z bliska”. „Będziemy pokazywać nieznane oblicze Polski oraz świata”

W niedzielę, 6 maja 2018 roku w TVP Info pod tytułem „Z bliska” wystartuje nowy cykl reportaży - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - TVP Info stawia na profesjonalne i bezkompromisowe dziennikarstwo. Dlatego rozbudowaliśmy redakcję reportażu i uruchamiamy nowe pasmo reporterskie - mówi nam Jarosław Olechowski, szef „Wiadomości” i pełniący obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Arleta Bojke, fot. TVP Info Article

Pasmo o tytule „Z bliska” będzie przedstawiać reporterskie materiały zarówno z Polski jak i z zagranicy, przygotowane przez dziennikarzy TVP Info. - Co tydzień będziemy pokazywać naszym widzom nieznane oblicze Polski oraz świata. Zajmiemy się globalnymi problemami, ale także przyjrzymy się problemom zwykłych ludzi żyjących z daleka od wielkich miast - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, szef „Wiadomości” i pełniący obowiązki dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Redakcja reportażu podlega Mariuszowi Kowalewskiemu, który finalnie odpowiada za to pasmo. - Chcemy pokazywać ludziom Polskę i Świat właśnie z bliska. Materiały będą opowiadać o problemach zwykłych ludzi, ich pasjach ale też będzie poruszana tematyka śledcza - komentuje nam Mariusz Kowalewski, zastępca kierownika Redakcji Publicystyki i Reportażu.

„Z bliska” na antenie TVP Info będzie można oglądać w niedziele o godz. 12.10, począwszy od 6 maja 2018 roku. W każdym wydaniu audycji będzie emitowany jeden reportaż trwający od 13 do 20 min. - Standardem będą jednak produkcje 13 minutowe. Dłuższe formy będą wykorzystywane tylko wtedy kiedy wymagał będzie tego temat - informuje Mariusz Kowalewski.

Z naszych informacji wynika, że program nie będzie miał oddzielnego studia. Jednak po wyemitowaniu każdego materiału w ramach serwisów info będzie się odbywać dyskusja na jego temat. - TVP Info stawia na profesjonalne i bezkompromisowe dziennikarstwo. Dlatego rozbudowaliśmy redakcję reportażu i  uruchamiamy nowe pasmo reporterskie. To jedno z najważniejszych zadań Telewizji Publicznej - komentuje nam Jarosław Olechowski.

Na pierwszy odcinek „Z bliska” planowany jest materiał przygotowany przez Arletę Bojke o młodych Rosjanach, którzy żyją w kraju rządzonym przez Putina. - Ich oczyma pokazujemy dzisiejszą Rosją. Stawiamy im pytania czy ich kraj może się zmienić - mówi Kowalewski.

Udział TVP Info w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 3,83 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP Info z nowym cyklem reportaży „Z bliska”. „Będziemy pokazywać nieznane oblicze Polski oraz świata”

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mon
Czyli Polska wg PiS? Kolejna fantazja nieistniejącej rzeczywistości na dobranoc. Bajki są ciekawsze.
55 13
odpowiedź
User
Tytus
Będzie nowa dawka propagandy pisowskiej. Pewnie będzie o 54 strefach szariatu o których plótł Kaczyński, o tym że ziemia jest płaska i że homoseksualistów można leczyć i iiine podobne banialuki. Niczego rozsądnego nie spodziewam się po TVPiS.
38 11
odpowiedź
User
Dobro
N Ie mogę się doczekać... co z gogusiowata, wypudrowana pacynka machająca ołówkiem w Mineła 20? Zwolniony?
14 11
odpowiedź
User
Zdzichu
Jak zwykle po TVPiS Info spodziewam się rzetelnego dziennikarstwa w wykonaniu uczniów wyższej szkoly głupoty i nepotyzmu im. Ewy Bugały
16 11
odpowiedź
User
oh
Ja najbardziej liczyłbym na nowy cykl reportaży przedstawiajacych kulisy "Dobrej Zmiany".Chętnie poznam persony trzesace tym krajem i mityczne postaci lepszego sortu Prawdziwych Polaków.
13 8
odpowiedź