SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Dirty Dancing”, „La La Land” i „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie” w świątecznej ramówce TVP Kobieta

TVP Kobieta podczas najbliższych świąt pokaże m.in. filmy „Dirty Dancing”, „La La Land”, „Moje wielkie greckie wesele” i „Facet na miarę”, a także dokumenty „Życia nie można zmarnować”, „Antyle Chopina” i „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”. Widzowie obejrzą również świąteczne wydania „Kwiatów na warsztat” oraz „Pięknie przyprawionej”.

W Wielki Czwartek o godz. 19.00 widzowie TVP Kobieta zobaczą kolejny odcinek programu „Podróże Małej i Dużej”. Filmowy wieczór rozpocznie o godz. 19.30 serial „Velvet”, a tuż po nim - o godz. 21.30 - pojawi się dramat „Zniewolony”. Na 23.50 zaplanowano serię dokumentalną „Moje 600 gramów szczęścia”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

TVP w Wielki Piątek postawi na produkcje własne, w tym m.in. o godz. 14.55 stacja pokaże „Kwiaty na warsztat”. O godz. 14.25 Karol Okrasa gotować będzie dania oparte o jajka i żur, a o godz. 15.15 pojawi się „Pięknie przyprawiona”. W wieczornym paśmie filmowym (godz. 21.30) stacja nada produkcję „Facet na miarę”, a tuż po nim pojawi się dokument „Życia nie można zmarnować”.

W Wielką Sobotę o godz. 14.10 i 14.25 TVP Kobieta pokaże „Ziołową aptekę”, o 19.00 - „Kobiety w drodze” Marty Manowskiej, o 21.25 - dwa odcinki „Paryskiego stylu”, o 22.35 - film „Coco Chanel” (powtórka w Wielkanoc o 11.00), a sobotni wieczór o godz. 1.30 zakończy komedia „Moje wielkie greckie wesele”.

W Wielkanocne popołudnie TVP Kobieta zaprasza widzów na „Antyle Chopina”. Film o Krzysztofie Krawczyku, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej widzowie zobaczą o godz. 17.40 („Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”). O 21.30 na antenie nowego lifestylowego kanału pokazany zostanie amerykański komediodramat muzyczny „La La Land”.

W Poniedziałek Wielkanocny o godz. 16.40 stacja wyemituje melodramat „Znachor”, o 19.00 widzowie zobaczą kolejny odcinek programu Joanny Lewandowskiej „Kwiaty na warsztat”, o 21.30 - kultowy film „Dirty Dancing”.

Przez całe święta o godz. 19.30 na antenie TVP Kobieta widzowie zobaczą kolejne odcinki kostiumowego serialu „Velvet”.

TVP Kobieta to nowy kanał o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Stacja rozpoczęła nadawanie w poniedziałek, 8 marca o godz. 5.30.

Dołącz do dyskusji: „Dirty Dancing”, „La La Land” i „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie” w świątecznej ramówce TVP Kobieta

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
helen
Dzień... Spiknij się z nieznajomym w Twoim mieście -> ❤️ adultme.fun
odpowiedź