SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mniej dyrektorów i kierowników w TVP. Połączono dwa ważne biura

Kierownictwo Telewizji Polskiej podjęło decyzję o połączeniu biura sprzedaży i współpracy międzynarodowej z biurem zakupów i standardów produkcyjnych. Dzięki tej reorganizacji, liczba dyrektorów została zredukowana z 5 do 2, a liczba kierowników z 11 do 7 - informuje TVP. 

fot. Arsen Petrovych/TVP fot. Arsen Petrovych/TVP

Z połączenia obu jednostek w Telewizji Polskiej powstało biuro handlu i współpracy międzynarodowej. Zmiana została dokonana - jak podano w komunikacie - „w celu uproszczenia struktury organizacyjnej oraz uporządkowania procesów przebiegających w obu biurach”.

Pełniącą obowiązki dyrektora nowo powstałego biura handlu i współpracy międzynarodowej została Magdalena Rutkowska, dotychczasowy kierownik działu repozytorium ewidencji praw w biurze zakupów. Jak informuje TVP, Rutkowska ma wieloletnie doświadczenie w spółce, doskonale zna realia telewizyjne oraz specyfikę rynku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Monika Karasek przejdzie do TVP+

Obecna szefowa biura sprzedaży i współpracy międzynarodowej Monika Karasek, obejmie stanowisko dyrektora TVP+, jednostki, w której dotychczas była pełniącą obowiązki dyrektora. - Powierzono jej kluczowe zadania związane z rozwijaniem działalności online telewizji publicznej - czytamy w komunikacie TVP.

To kolejny krok w odchudzaniu struktur Telewizji Polskiej pod nowym kierownictwem. W lutym br. osobnymi jednostkami przestały być TVP Nauka, TVP ABC (jego dyrekcja odpowiadała też za kanały Alfa TVP i wirtualny TVP ABC 2) i TVP Kobieta. Zniknęło też Centrum Kultury i Historii, odpowiedzialne za stacje TVP Kultura, TVP Historia, TVP Dokument, TVP HD oraz wirtualne stacje TVP Kultura 2 i TVP Historia 2. Kanały te przeszły pod biuro programowe na którego czele stoi od grudnia ub.r. Sławomir Zieliński.

 

Dołącz do dyskusji: Mniej dyrektorów i kierowników w TVP. Połączono dwa ważne biura

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
X
To manipulacja i nieprawda. Nie ma żadnego odchudzania.
27 5
odpowiedź
User
Seba
Czy zwolniono kogoś czy tylko zmniejszono stołki a pensje zostawiono po staremu?
29 2
odpowiedź
User
Olga
Informacje z wewnątrz tego lewego wrzodu są zerowe. Dajcie spokój już z gorącymi newsami z Woronicza do momentu wyrzucenia tej lewizny, co po wyniku wyborów nastąpi szybciutko.
Stay tuned
20 6
odpowiedź