SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wystartowały castingi do programów „The Voice”

Wystartowały castingi do kolejnych edycji programów „The Voice”, które będzie można oglądać w Dwójce w sezonie 2022/2023. Prace na planach „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids” mają ruszyć w połowie lata.

Article

„The Voice” to międzynarodowy format stworzony przez Johna de Mola, który zadebiutował w Holandii w 2010 roku. Jego formuła polega na poszukiwaniu najlepiej śpiewającego wokalisty.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Najważniejszym programem jest „The Voice of Poland”, w którym mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia (pierwsza polska edycja emitowana była w TVP2 jesienią 2011 roku). W portfolio Dwójki znajdują się również mutacje formatu, w którym występują dzieci i seniorzy - „The Voice Kids”, który można oglądać od stycznia 2018 roku oraz „The Voice Senior”, którego pierwsza edycja została pokazana pod koniec 2019 roku.

Startują castingi

W poniedziałek, 30 maja br. ruszyły castingi do kolejnych edycji „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior”.

Poszukiwania uczestników do wszystkich trzech projektów odbywają się w tym samym czasie, castingi potrwają do 8 czerwca. Aby wysłać zgłoszenie należy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział, wysłać krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami.

Okres zdjęciowy ma się rozpocząć najprawdopodobniej w połowie lata, również „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” będą nagrywane jednocześnie.

Emisja programów „The Voice” w sezonie 2022/2023

Trzynasty sezon „The Voice of Poland” TVP2 pokaże jesienią przyszłego roku. Tuż po zakończeniu tego programu widzowie stacji zobaczą „The Voice Senior 5” (start programu najprawdopodobniej 7 stycznia 2023 roku), a następnie będzie można oglądać „The Voice Kids 5” (wiosna 2023 roku).

Na chwile obecną nie jest znany skład jury kolejnych edycji programów „The Voice”. Aktualnie wiadomo jedynie, że trenerem w „The Voice of Poland 13” - względem poprzedniej edycji - nie będzie Sylwii Grzeszczak.

Ostatnią - dwunastą - edycję „The Voice of Poland” na antenie TVP2 oglądać można było w soboty o godz. 20.05, w okresie od 11 września do 4 grudnia ub.r. Średnia widownia muzycznego widowiska wyniosła 1,78 mln osób.

Od 1 stycznia do 5 lutego br. w tym samym paśmie Dwójka pokazywała trzecią edycję „The Voice Senior”, którą po trzech pierwszych tygodniach oglądało 2,08 mln widzów. Z kolei pokazywana od 26 lutego do 23 kwietnia czwarta edycja „The Voice Kids” gromadziła 1,73 mln osób.

Wszystkie trzy projekty „The Voice” na zlecenie Telewizji Polskiej w naszym kraju produkuje firma Rochstar.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 7,86 proc.

Dołącz do dyskusji: Wystartowały castingi do programów „The Voice”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tobek
Nuda czas tego nie oglądać
odpowiedź
User
qgffdeehgtrtrjhu
hhfhdfhgdgfghsfdgfxufdugfhyfggjffhyhhjvgdgtddhygthgyghgtdyggdfhgfhdhyfhdfgggffmfnjgfjgfhjghfhdggsffnhdhnfhfgjngnhgghghjghhffgdgdfdfghdfdsddsdbsdbsdggv222345790kjjvjngddsdsmjjjkugjyugfgugtyufguygyufyfyrhrfrhyfuygtufydgtdfhyfydgdygfgtssgrgssdtfydfdtdftsdydytdsfdtdftftdtsstrsfdtgsde\\ddrtzhujfdfhtyhujfghdhyfjhyujfujghygbvdsghthydtujfryqqw
odpowiedź
User
wiktoria kblik
wiktoria kublik wracam do domu i wiktoria kblik justyna steczkowska
odpowiedź