SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Twój STYL: najlepiej sprzedający się magazyn luksusowy w Polsce. Czytelniczki szanują, cenią i kochają to pismo za jego wszechstronność, otwartość i wyjątkowość

Badania prowadzone w ośmiu miastach pod koniec roku 2021 potwierdzają kolejny raz wysoką jakość miesięcznika i jego mocne strony.

Article

Czytelniczki uważają pismo za wiarygodne, prestiżowe oraz luksusowe, zaspokajające ich potrzeby informacyjne, edukacyjne, estetyczne i intelektualne.

Twój STYL od wielu lat łączy pokolenia, a ponadto oferuje treści zarówno premium, jak i ze świata luksusu.

Twój STYL to dla Czytelniczek nie tylko ulubiony magazyn, ale punkt odniesienia, wzór, część tożsamości kobiety, inspiracja dla samorozwoju i świadomego sięgania po więcej.

Zobaczmy, co sądzą o nas Czytelniczki, poniżej fragmenty ich opinii z badań:

•    Twój STYL informuje, dostarcza wzruszeń, przybliża świat szerokim i starannym doborem tematów, inspiruje, uczy czytelniczki dbania o ich dobrostan i samorozwój,
•    Zaspokaja ciekawość świata Czytelniczek i wspiera role funkcjonalne współczesnych kobiet,
•    Czytelniczki doceniają mądre wywiady i wyselekcjonowane treści. To dla nich przepustka do lepszego świata,
•    Dostarcza inspiracji  z obszarów trendów, mody, urody, kuchni, wnętrz, podróży i kultury. Świat posiadania uzupełnia coraz bardziej istotną przestrzenią samorozwoju,
•    Wysoka jakość papieru, piękny luksusowy layout i unikalne zdjęcia zapewniają doznania estetyczne, które daje nam tylko prasa drukowana,  
•    Twój STYL to luksus w wymiarze estetycznym i intelektualnym!

Monika Krokiewicz - członek Zarządu i wydawca m.in. magazynów luksusowych: Trudno jest być liderem. Ale warto. Takie wypowiedzi Czytelniczek to dla nas ogromny komplement, a jednocześnie potwierdzenie, że rozumiemy, czego od nas oczekują, za co nas cenią. Dlatego tak uważnie wsłuchujemy się w ich opinie, reagujemy na oczekiwania. Bardzo dziękujemy naszym Czytelniczkom za zaufanie i ciepłe słowa, naszym Klientom reklamowym za zrealizowane kampanie i wieloletnie zaufanie.

Bliski kontakt z czytelnikami to jedna z cech wyróżniających redakcję TS. Zgodnie z życzeniami czytelniczek, od numeru 4 (na rynku 15 marca) w magazynie pojawia się kilka zmian i nowych, interesujących formatów.

Najważniejsze z nich to:

- „W stronę dobra” - w każdym numerze - wywiad z Autorytetem, porządkujący system wartości. W wydaniu kwietniowym: rozmowa z księdzem Andrzejem Kobylińskim „Czas nadziei”,

- „Reportaż psychologiczny”, materiał o ludzkich postawach, wyborach życiowych z silną podbudową emocjonalną,
Przykładem: tekst (TS 4/22) „Wystarczy być” o towarzyszeniu bliskim osobom w chorobie.

- Nowa odsłona lubianego przez czytelniczki Raportu. W wydaniu kwietniowym to „Nie uratuję Ziemi, ale...” o lokalnych kobiecych inicjatywach ekologicznych, które dają poczucie, że każdy, na swoją miarę, może pomóc naturze.

Wiele zmian i nowości pojawia się od teraz w dziale Psychologia:

- Nowy format „Akademia uczuć” - materiały wyjaśniające istotę takich emocji jak „złość”, „zazdrość”, „tęsknota”, „przyjemność” itd.

- Nowy format: Sztuka życia” wg Ewy Woydyłło – dwukolumnowa rozmowa o umiejętności dokonywania wyborów życiowych.

- Nowe formaty (oznaczane w najbliższych wydaniach jako „Nowe strony”) pojawią się także w innych działach: Magazyn Kultura, Piękne życie czy Moda i Uroda.

Jacek Szmidt, redaktor naczelny magazynu Twój STYL: Czytelniczki Twojego Stylu mówią o nim „moje pismo” i oczekują od redakcji wyczucia ich emocjonalnych potrzeb, szczególnie w czasie kryzysu. Szukamy więc autorytetów, takich jak psycholożka Ewa Woydyłło, ksiądz Andrzej Kobyliński czy Wanda Traczyk Stawska, z którymi rozmowy są ku pokrzepieniu serc, porządkują system wartości, dają wiarę i pozytywną energię. W dziale psychologii mamy teksty i wywiady, które nie zastąpią psychoterapii, ale pomagają samodzielnie radzić sobie z lękiem i stresem, szukać źródeł optymizmu, zarządzać konfliktami w rodzinie i w pracy.
A ponieważ życie to nie tylko problemy, dział „Piękne życie” inspiruje do tego, by mimo kłopotów, a może w związku z nimi, być aktywną, twórczą, mieć pasje, żyć zdrowo, w równowadze emocjonalnej, holistycznie. A równocześnie dbać o wygląd i ciało, w czym pomagają działy Moda i Uroda.