SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tylko jedna firma chce ubezpieczyć pracowników TVP, usługi wyceniła na blisko 10 mln zł

W odpowiedzi na ogłoszony przez Telewizję Polską przetarg na świadczenie usług ubezpieczenia zdrowotnego wpłynęła tylko jedna oferta. Firma LMG Forsakrings ze Sztokholmu zaproponowała nadawcy kwotę 9,76 mln zł.

siedziba Telewizji Polskiej, fot. TVPArticle

TVP rozpoczęła przetarg na wybór firmy, która obejmie ubezpieczeniami zdrowotnymi jej pracowników (także przyszłych) oraz członków ich rodzin w drugiej połowie października br.

Na ten cel zamierza przeznaczyć 11,17 mln zł brutto, a z wybraną firmą będzie pracować przez 3 lata od momentu podpisania umowy.

Ofertę w przetargu złożyła tylko jedna firma: LMG Forsakrings ze Sztokholmu, mająca oddział w Warszawie. Swoje usługi wyceniła na kwotę  9 761 655 zł.

Zaproponowane ceny za pakiety ubezpieczeń wynoszą miesięcznie (za osobę lub rodzinę) od 17 zł dla pakietu podstawowego do 790 zł dla pakietu rodzinnego VIP.

Dla pracowników TVP mają być przeznaczone następujące pakiety ubezpieczeń: Medycyna Pracy, Podstawowy, Rozszerzony oraz VIP. Natomiast dla członków rodzin pracowników będą Pakiet Rodzinny oraz Partnerski. TVP chce, by okres ubezpieczeniowy jej pracowników i ich rodzin rozpoczął się z początkiem czerwca 2019 roku. Wybrana firma będzie współpracować z Telewizją Polską w tym zakresie przez 3 lata od momentu zawarcia umowy.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tylko jedna firma chce ubezpieczyć pracowników TVP, usługi wyceniła na blisko 10 mln zł

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
vpt
Co za wspaniała informacja ;) Jak Prezes dba o swoich ludzi. Celowo piszę o ludziach, a nie współpracownikach, bo niestety tych „znajomych” którzy niedawno przyszli niedawno jest całkiem sporo. Jak wynika z artykułu ubezpieczenie dotycyć będzie pracowników, a nie współpracowników. Pytanie tylko dlaczego ? Dlatego, że są jako dziennikarze na umowach śmieciowych od 5-10 lat.

Przecież umowy śmieciowe to „zło” z poprzedniej epoki jak grzmią wiadomości, jak to niedobrzy pracodawcy w ten sposób wykorzystują swoją przewagę nad pracownikiem. Jak „zaślepiona” jest inspekcja pracy, która widząc, że praca w redakcji nosi znamiona stosunku pracy, kazałaby takie umowy przekwalifikować na umowy o pracę. Jaka grupa osób w TVP jest na umowach o dzieło: dziennikarze. Jaka jest grupa która nie dostała swojego wynagrodzenia za miesiąc listopad z tyt. śmieciowek - dziennikarze. Wstyd !
Proszę się postawić w sytuacji, gdy jest się osoba samotna z dzieckiem, która ma zobowiązania. Pracuje na umowę śmieciowa i blisko od 20 dni od zakończenia miesiąca „wspaniały pracodawca” uważający umowy o dzeło za relikt, nie potrafi wypłacić wynagrodzenia....
odpowiedź
User
Operator k...
A my "współpracownicy" chcemy etaty, nawet 1/8 a nie jakies odwracanie kota ogonem!
odpowiedź
User
wasz sponsor
To NFZ pracowników TVP nie obejmuje? O co tu chodzi?
odpowiedź