SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ubezpiecz się w LINK4 i zdobywaj nagrody z kartą ORLEN VITAY!

Kiedy dwie wiodące polskie firmy łączą siły z myślą o swoich klientach, to w efekcie takiej współpracy musi powstać wyjątkowa oferta. I tak jest właśnie w tym wypadku. ORLEN Usługi Finansowe wspólnie z LINK4 TU SA przygotowały niezwykle atrakcyjną propozycję dla kierowców posiadających kartę programu lojalnościowego VITAY.

Jak skorzystać podwójnie?

To bardzo proste. Tankujesz na stacjach ORLEN i masz kartę VITAY? Szukasz najlepszego dla siebie ubezpieczenia? Korzystaj dwa razy! Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie LINK4 – kupione za pośrednictwem strony www.orlen-ubezpieczenia.pl – właściciel konta VITAY otrzyma w tym programie aż pięć punktów! W punktowanej ofercie dostępne są polisy komunikacyjne OC, Auto Casco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Jednym z najbardziej popularnych programów lojalnościowych w Polsce jest ORLEN VITAY, gdzie można zbierać punkty, tankując paliwo lub robiąc zakupy na stacji, a potem wymieniać je na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

Teraz punkty te zdobywamy, również kupując ubezpieczenia LINK4 za pośrednictwem ORLEN Usługi Finansowe. To wyjątkowo proste. Wystarczy zapoznać się z ofertą ubezpieczeń na stronach programu VITAY i podczas kupowania polisy podać numer karty lojalnościowej. Po opłaceniu polisy zostaną nam naliczone dodatkowe punkty. A potem czas na wybór wymarzonej nagrody:
wyposażenia  domu, sportowej, dla dzieci, AGD i RTV, kuponów zniżkowych do sklepów i wielu innych.

Z tej atrakcyjnej oferty łączonej skorzystał już pan Bogusz (55 l.) z Kołobrzegu:

– Jestem monterem paneli fotowoltaicznych. Dużo jeżdżę po Polsce, ale na trasie zawsze wybieram stacje ORLEN. Tu mam pewność, że jakość paliwa jest kontrolowana, a poza tym to polska marka, a ja wolę wspierać to, co nasze. Jest też jeszcze jeden powód - na ORLENIE można smacznie zjeść. Po kilku godzinach spędzonych w drodze świeżutki hot dog i gorąca herbata jest często prawdziwym ratunkiem.

Odkąd założyłem kartę lojalnościową VITAY, zbieram punkty przy każdym tankowaniu, a potem żona wybiera sobie coś ciekawego do domu z katalogu nagród. Niedawno dowiedziałem się, że to nie koniec korzyści z tankowania na ORLENIE. Gdy zbliżał się czas na odnowienie ubezpieczenia samochodu, zwróciłem się do zaprzyjaźnionego agenta o radę, bo nie lubię przepłacać. Okazało się, że pakiet OC/AC w LINK4 jest najbogatszy i daje najwięcej korzyści, a dodatkowo jako posiadacz karty lojalnościowej VITAY mogę zyskać sporo dodatkowych punktów na nagrody.

Kupiłem więc moje ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4, ale tym razem za pośrednictwem strony internetowej orlen-ubezpieczenia.pl. Wydałem 1200 złotych na pakiet OC/AC w LINK4, dostałem unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, a dodatkowo zyskałem aż  6000 punktów na nagrody z katalogu ORLEN VITAY! I to rozumiem. Jestem lojalny i jako stały klient korzystam z dodatkowych bonusów, a przy tym wiem, że wybieram to, co najlepsze.

Podobnie jak pan Bogusz zrobiły już miliony polskich kierowców. Warto o tym pamiętać, gdy znów będziemy dokonywać zakupu ubezpieczenia naszego auta i  korzystać z łączonej oferty ORLEN i LINK4.   

Z myślą o kliencie

- LINK4 od zawsze stara się współpracować z najlepszymi partnerami biznesowymi na polskim rynku. ORLEN jest zaliczany do największych polskich przedsiębiorstw. Z uwagą i satysfakcją obserwujemy, jak w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Tym bardziej cieszymy się z naszej współpracy. Znaleźć się wśród firm partnerów ORLENU nie jest łatwo, dlatego traktujemy to jako duże wyróżnienie. Najważniejsze jest to, że dzięki łączonej ofercie  LINK4 i koncernu paliwowego ORLEN korzystają nasi klienci – mówi Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

Kierowca, chcąc skorzystać z łączonej oferty ORLEN i LINK4, może wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób: za pośrednictwem komputera, telefonu komórkowego lub poprzez dedykowaną infolinię (22) 444 44 55. Musi tylko pamiętać o podaniu numeru swojej karty VITAY.

Cenne nagrody czekają, a połączenie zakupów paliwowych z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Materiał powstał przy współpracy z LINK4.

Advertisement

Dołącz do dyskusji: Ubezpiecz się w LINK4 i zdobywaj nagrody z kartą ORLEN VITAY!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl