SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ubezpieczenie OC i NNW zabierz ze sobą na wakacje

Nadchodzący wielkimi krokami czas wakacyjnych urlopów jest też okresem wzmożonego ruchu na drogach. Dotyczy to całej Europy, od jej cieplejszych, południowych krańców, aż po północne rubieże Skandynawii.

fot. Shutterstock.comfot. Shutterstock.com

Do najpopularniejszych kierunków w Polsce należą oczywiście Tatry i Bałtyk, po piętach jednak depczą im Mazury i coraz więcej rozsianych po całym kraju nieco bardziej kameralnych miejsc, jak gospodarstwa agroturystyczne.

Podróżując, najczęściej wykorzystujemy własne samochody. Nawet mimo rosnących cen paliw, to wciąż ulubiony środek transportu Polaków, dający największą swobodę w planowaniu tras. Nic więc dziwnego, że przy tak intensywnym ruchu na drogach nietrudno o różnego rodzaju kolizje czy inne losowe zdarzenia. Jest jednak sposób, by poczuć się bezpieczniej. To polisa NNW w LINK4.

Co zyskujemy z NNW?

NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, zabezpieczające kierowcę i osoby podróżujące wraz z nim. Ta polisa gwarantuje finansowe wsparcie w razie uszczerbku na zdrowiu lub śmierci wskutek wypadku komunikacyjnego z udziałem pojazdu, do którego przypisana jest ochrona. I to bez względu na to, czy kierowca był poszkodowanym, czy sprawcą wypadku. Wyróżniającą się ofertą jest na polskim rynku propozycja towarzystwa LINK4.

Świadczy o tym opinia zadowolonych klientów, ale i odznaczenie ubezpieczalni Top Marką Lauru Klienta 2022 w segmencie ubezpieczeń komunikacyjnych direct oraz przyznanie Złotego Lauru Klienta w segmencie jakości obsługi klientów indywidualnych. Co ważne ubezpieczenie NNW w LINK4 uwzględnia szkody powstałe nie tylko na terenie Polski, ale całego świata. Maksymalna suma tego ubezpieczenia to aż 100 tysięcy złotych dla każdego ubezpieczonego.

 Zakres ubezpieczenia NNW obejmuje między innymi:

- wypłatę odszkodowania w razie uszczerbku na zdrowiu powstałego w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub śmierci kierowcy lub pasażerów pojazdu;
- ochronę ubezpieczeniową nie tylko w czasie jazdy samochodem, ale też w trakcie wsiadania, wysiadania, załadunku czy też postoju danego pojazdu lub jego naprawy na trasie;
- ochronę podczas tankowania pojazdu;

- szybką wypłatę należnych środków na podstawie dokumentacji medycznej bez czekania na zakończenie leczenia;

- dodatkowo świadczenie w razie hospitalizacji (100 zł za dzień, maks. 2 tys. złotych) i  zwrot kosztów leków (do 5 tys. zł).

Jak działa NNW?

W LINK4 można dostosować sumę ubezpieczenia do własnych preferencji. Każda z podróżujących samochodem osób, zostanie objęta ochroną do wysokości sumy wskazanej w polisie.      Świadczenia wypłacane są poszkodowanym już w ciągu 30 dni od chwili zgłoszenia zdarzenia. Umowa ubezpieczenia zawierana jest na okres roku, przy czym klient sam decyduje o sumach ubezpieczenia w ramach dostępnych opcji.

Jak kupić polisę NNW w LINK4?

Ścieżka zakupu polis w LINK4 jest bardzo wygodna. Ubezpieczenie NNW komunikacyjne możemy nabyć wraz z nową polisą lub przedłużeniem już posiadanego OC oraz pakietu OC/AC. Podczas rozmowy z agentem ustalamy wysokość sumy ubezpieczenia. Można także rozszerzyć zakres ochrony ubezpieczeniowej NNW o pakiet Wracaj do zdrowia, który zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów oraz wielu świadczeń zdrowotnych.

Jak wykupić ubezpieczenie NNW?

Aby wyposażyć się w dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, warto zadzwonić do LINK4 i porozmawiać z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania. Można też skorzystać z      funkcjonalnego kalkulatora, za pomocą którego kupimy ubezpieczenie NNW przez internet. O najlepsze indywidualnie dobrane rozwiązanie warto również zapytać agenta ubezpieczeniowego, który fachowo doradzi najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeń z uwzględnieniem należnych      zniżek. Ubezpieczenie NNW w LINK4 dostępne w pakiecie z OC lub OC/AC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU na stronie www.link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Advertisement

 

Dołącz do dyskusji: Ubezpieczenie OC i NNW zabierz ze sobą na wakacje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl