SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny chce zatrudnić agencję

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny planuje zatrudnić agencję reklamową - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Obecnie sonduje pod tym kątem rynek. 

Article

UFG potrzebuje agencji do kampanii informacyjno-promocyjnej Systemu Obsługi Szkód i Regresów.

Obecnie zaprasza agencje do składania odpowiedzi w trybie zapytania RFI (Request For Information). Na ich podstawie chce uzyskać informacje o tym, jak przeprowadzić zaplanowaną kampanię w sposób najbardziej efektywny, oszacować wartość realizacji takich działań.

Fundusz zaznacza, że złożenie przez agencję odpowiedzi na RFI nie oznacza zaproszenia do złożenia oferty. Nie gwarantuje też, że do ogłoszenia przetargu na pewno dojdzie. Z wybranymi firmami UFG przewidziane są dodatkowe spotkania w celu szerszego zaprezentowania przedstawionych propozycji.

Zaplanowana kampania miałaby obejmować aktywności w internecie, dodatkowe materiały promocyjne, działania PR. Ma potrwać maksymalnie 3 miesiące. 

Zainteresowane firmy mogą składać odpowiedzi do 27 września br. 

Dołącz do dyskusji: Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny chce zatrudnić agencję

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adwersarz
"Serwis się dowiedział" XD Nie dość, że propagandyści, to parszywi łgarze. Oficjalne ogłoszenie o RFI wisi na stronie UFG już od piątku..
odpowiedź