SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Lody kojarzą się Polakom z latem i wakacjami. Ulubiony smak - śmietankowy

Dla 63 proc. Polaków lody przede wszystkim kojarzą się z latem i wakacjami – wynika z badania Kantar Public.

fot. Shutterstock.com Article

Lody to dla 63 proc. Polaków bezpośrednie skojarzenie z latem i wakacjami. W dalszej kolejności, prawie 1/3 ankietowanych lody kojarzą się z dzieciństwem (29 proc.). Z kolei niemal 1/5 odpowiedziała, że ich pierwsze skojarzenie z tym zimnym deserem to beztroska.

Wśród odpowiedzi respondentów pojawiały się także skojarzenia związane np. z ochłodzeniem – dla 30 proc. ankietowanych najważniejsze jest, aby lody były zimne.

51 proc. Polaków wybiera lody, które smakiem kojarzą się im z czasami dziecinnej beztroski. 19 proc. wybiera smaki nietypowe.

Ulubionym smakiem lodów, który wybierają Polacy, jest śmietankowy – wskazało na niego 37 proc.  badanych. 1/5 lubi lody owocowe, a podobny odsetek (19 proc.) - czekoladowe.

Badanie zostało przeprowadzone przez instytut Kantar Public na zlecenie marki Bracia Koral w czerwcu 2018 r., metodą wywiadów telefonicznych CATI, na próbie 1001 Polaków w wieku 15 lat i więcej.

  • Więcej informacji:
  • Lody
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lody kojarzą się Polakom z latem i wakacjami. Ulubiony smak - śmietankowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing