SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Uluc Ayik nowym CEO Procter & Gamble w Europie Centralnej

Stanowisko CEO w firmie Procter & Gamble (właściciel takich marek, jak Lenor, Vizir, Ariel) w Europie Centralnej objął Uluc Ayik, przejmując odpowiedzialność za działania komercyjne i operacyjne firmy w 10 krajach, tj. w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Ukrainie, na Węgrzech oraz w krajach bałtyckich.

- Objęcie kierownictwa i odpowiedzialności za działalność P&G w Europie Środkowej to ogromny zaszczyt.  Z wielką radością rozpoczynam współpracę z utalentowanymi i zaangażowanymi pracownikami P&G. Cieszę się, że wspólnie będziemy oferować 120 milionom konsumentów regionu nasze niedoścignione innowacje produktowe, współpracować z partnerami biznesowymi nad działaniami wspierającymi rozwój rynku i wywierać pozytywny wpływ na nasze lokalne społeczności.  Europa Środkowa to region o ogromnym potencjale rozwoju, a skala naszej obecności sprawia, że odgrywa on kluczową rolę w działalności P&G w Europie i na świecie – mówi nowy CEO P&G, Uluc Ayik.

Uluc Ayik jest związany z P&G od 1996 roku. Po uzyskaniu dyplomu na kierunku Zarządzanie w Biznesie na Uniwersytecie Bosforskim w Stambule dołączył do tureckiego oddziału firmy.  Jego ścieżka kariery obejmuje zarządzanie sprzedażą, marketing, a także stanowiska w kierowniczych strukturach P&G na poziomie lokalnym i regionalnym. Uluc Ayik odpowiadał m.in. za obszary biznesowe związane z kluczowymi kategoriami produktów na rynku tureckim i poza nim. 

Przed przejęciem odpowiedzialności w Europie Centralnej pełnił funkcję senior vice presidenta sektora produktów do prania i pielęgnacji tkanin w Indiach, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, służąc konsumentom w ponad 70 krajach.
 

Dołącz do dyskusji: Uluc Ayik nowym CEO Procter & Gamble w Europie Centralnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl