SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

UM zajmie się obsługą H&M na 20 rynkach

Agencja mediowa UM (należąca do Mediabrands) wygrała przetarg na kompleksową obsługę mediową odzieżowej marki H&M na 20 rynkach Europy Wschodniej. Pracą zespołu do obsługi nowego klienta pokieruje Piotr Hermanowski.

fot. shuttlerstockArticle

Współpraca pomiędzy UM a H&M rozpoczyna się od kwietnia. Obejmie wdrożenie nowej strategii, planowanie i zakup mediów (online i offline) oraz stworzenie regionalnego hubu odpowiadającego za realizację działań z obszaru programmatic.

Za koordynację współpracy i aktywności mediowej H&M w całym regionie oraz zapewnienie spójności strategii i jakości realizowanych działań na wszystkich rynkach odpowiada zlokalizowany w Warszawie zespół, którym pokieruje Piotr Hermanowski.

UM będzie pracować dla H&M m.in. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, w Rumunii, Chorwacji, Serbii, Gruzji, Ukrainie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

H&M jest kolejnym regionalnym klientem w portfolio UM. Agencja pracuje już w regionie z takimi klientami jak Dyson (region CEED) i Johnson & Johnson (region CEE), rozwija zespół, ofertę hubową i zautomatyzowane narzędzia wspierające zarządzanie wielorynkowymi strukturami.

Audytorem w przetargu H&M była firma Ebiquity.

Dołącz do dyskusji: UM zajmie się obsługą H&M na 20 rynkach

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ullu
Mały
odpowiedź
User
Teresa
Gratulacje dla Piotra mojego wnuczka!
odpowiedź
User
Illll
Już się nakierował huehue
odpowiedź