SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

UPC Polska wprowadza do dekoderów TV Box 4K aplikację Amazon Prime Video

Użytkownicy dekoderów UPC TV Box 4K w UPC Polska mają od teraz możliwość korzystania z aplikacji Amazon Prime Video. Korzystanie z niej nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów - poza kosztem subskrypcji serwisu streamingowego.

Article

Dzięki dostępowi do aplikacji klienci mogą oglądać filmy i seriale telewizyjne dostępne na Amazon Prime Video. Z chwilą uruchomienia aplikacji posiadacze 4K TV Box uzyskają dostęp do licznych hitów filmowych i seriali telewizyjnych dostępnych w serwisie, również w jakości 4K.

- Wciąż inwestujemy i wprowadzamy innowacje, aby zapewnić klientom najszerszą i najbardziej atrakcyjną cyfrową rozrywkę na rynku, dostępną w każdej chwili i w każdym miejscu. Dodanie aplikacji Amazon Prime Video do naszego flagowego dekodera UPC 4K TV Box pozwala naszym klientom uzyskać jeszcze szerszy dostęp do znakomitych treści - komentuje Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska.

Jak działa Amazon Prime Video na 4K TV Box

Klienci Amazon Prime Video mogą zalogować się do aplikacji na urządzeniu 4K TV Box poprzez swoje istniejące konto. Korzystanie z aplikacji na dekoderze 4K TV Box nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych opłat (poza stałym kosztem subskrypcji Amazon Prime Video). Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, użytkownicy nie muszą podejmować żadnych dodatkowych działań - aplikacja zostanie zainstalowana na wszystkich aktywnych urządzeniach wraz z nadchodzącą aktualizacją.

Dekoder UPC 4K TV Box został wprowadzony przez operatora na rynek latem ubiegłego roku. Z tego przyjaznego środowisku urządzenia na koniec 2020 roku korzystało już ponad 40 tys. klientów. Dekoder oferuje nowoczesne funkcje, takie jak sterowanie głosem, integrację 360 z UPC TV Go, obsługę profili i rekomendacje, dzięki którym można dostosować ofertę telewizyjną do indywidualnych lub rodzinnych potrzeb klienta.

Jak podaje UPC Polska, na koniec 2020 roku 1 525 000 klientów korzystało z 3 267 500 jego usług cyfrowych, w tym 1 289 700 z internetu (wzrost r/r o 60 100), 1 334 800 - z telewizji (wzrost r/r 71 200), 634 tys. osób korzystało z telefonii (spadek o 31 400 r/r). 

Dołącz do dyskusji: UPC Polska wprowadza do dekoderów TV Box 4K aplikację Amazon Prime Video

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rsa127@gazeta.pl
Dekoder 4K fajny. Tylko nagran ze sporej części kanałów (np. TVN) nie można przewijać. To dla mnie dyskwalifikujące i odstąpiłem od umowy.
odpowiedź
User
MaK
Dekoder 4K fajny. Tylko nagran ze sporej części kanałów (np. TVN) nie można przewijać. To dla mnie dyskwalifikujące i odstąpiłem od umowy.


Dokładnie! Jeżeli nagrywam na dekoderze z nagrywarką (np. Horizon) jakiś program czy film, to podstawową funkcją jest dla mnie możliwość przewinięcia tego nagrania w dowolnym momencie, by nie tracić czasu np. na reklamy, nieinteresujące mnie fragmenty itd.
Jeżeli tracę taką możliwość, rezygnuję z takiego dekodera, nawet jeżeli jest jedynym z 4K.
odpowiedź
User
Leszek
Szkoda , że UPC ma te dekodery tylko dla nowych klientów. Starych, wieloletnich jak zwykle ma w bardzo głębokim "poważaniu".
odpowiedź