SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

UPC: większa prędkość chello

UPC Polska po raz kolejny zwiększa prędkość swojej usługi szerokopasmowego dostępu do internetu chello.

Nowe prędkości  w chello classic do 3 Mb/s a w chello plus do 6 Mb/s.

„Zwiększamy prędkości pobierania danych przede wszystkim z myślą o komforcie korzystania z internetu przez naszych klientów, ale nie tylko” - powiedział Simon Boyd, dyrektor generalny UPC Polska. - „Szybsze prędkości pozwalają korzystać z coraz bardziej zaawansowych usług i treści w internecie, tak więc oferowanie coraz szybszych łączy internetowych przez dostawców internetowych, takich jak UPC, tworzy z kolei dogodne warunki dla rozwoju i podwyższania jakości usług innych dostawców, w tym dostawców contentu.”

Ponadto klienci chello classic i chello plus, którzy chcą korzystać nie tylko z większej prędkości pobierania, ale i wysyłania danych, mogą zamówić, telefonicznie lub na stronie http://www.upc.pl/, usługę „szybsze wysyłanie”. „Szybsze wysyłanie” jest szczególnie przydatną opcją dla internautów, którzy często wysyłają przez internet duże pliki z grafiką, zdjęciami, muzyką lub intensywnie korzystają z wideoczatów i kamery internetowej. Nowa usługa, dostępna za dodatkową miesięczną opłatą 20 zł, zwiększa prędkość wysyłania danych dwukrotnie, tzn. w przypadku chello classic prędkość ta wzrasta z 384 kb/s do 768 kb/s, a w przypadku chello plus z 512 kb/s do 1024 kb/s. Dodatkową atrakcją usługi „szybsze wysyłanie” jest zwiększona o 20% ilość danych powodujących nadmierne obciążenie sieci. I tak abonenci chello classic mogą dzięki nowej usłudze pobrać miesięcznie z internetu 30 GB (dotychczas 25 GB), a chello plus: 60 GB (dotychczas 50 GB) - podano w komunikacie.

   

Z usług internetowych chello (pięć usług dostępowych) korzysta blisko 140 tys. abonentów UPC w kilkunastu miastach w całej Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Jaworznie, Kaliszu i Kielcach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: UPC: większa prędkość chello

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl