SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Upside działa jako grupa marketingowa. Szefem Janusz Plencler

Agencja strategiczno-kreatywna Upside wyodrębniła ze swojej struktury dwie firmy - Video Ex Machina, zajmującą się produkcją kontentu wideo oraz Villan Design, specjalizującą się w komunikacji wizualnej marek. Wszystkie trzy agencje będą działały jako grupa, na której czele stanął Janusz Plencler.

Góra (L): Anna Plencler, Magdalena Bilecka; Dół (L): Janusz Plencler, Przemysław Słodkowski Article

Połączone w grupę trzy firmy - Upside, Video Ex Machina i Villan Design - będą niezależnie rozwijać kompetencje w swoich obszarach biznesowych.

- Nieformalnie ujęte w grupę agencje Upside, Video Ex Machina i Villan Design, będą nadal ze sobą współpracować, zapewniając prężną i świetnie skoordynowaną pracę. Jednocześnie chcemy, by wykorzystywały talenty i doświadczenie swoich zespołów działając także niezależnie - komentuje Janusz Plencler, CEO grupy Upside, współzałożyciel agencji reklamowej Upside.

Upside to agencja strategiczno-kreatywna na rynku od 2010 roku, wykorzystująca narzędzia ekonomii behawioralnej do tworzenia kampanii marketingowych. Przygotowuje i realizuje działania z zakresu reklamy ATL, kampanie komunikacyjne 360 stopni, digitalowe. Organizuje eventy i prowadzi obsługę w mediach społecznościowych. Strukturą kieruje Anna Plencler – managing & creative partner.

Video Ex Machina zajmuje się produkcją kontentu wideo. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji filmów i sesji zdjęciowych. Dyrektor zarządzającą firmy została Magdalena Bielecka, z Upside związana od 206 roku.

Wydzielone z Upside studio Villan Design specjalizuje się w komunikacji wizualnej marek, w tym projektach z zakresu corporate identity, opakowaniach, nazewnictwa i kreacji na potrzeby kampanii reklamowych. Stanowisko creative partnera w spółce objął Przemysław Słodkowski, wcześniej związany z Upside w latach 2012-2015.

Dołącz do dyskusji: Upside działa jako grupa marketingowa. Szefem Janusz Plencler

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
Dyrektor zarządzającą firmy została Magdalena Bielecka, z Upside związana od 206 roku ? strasznie długo ;) w tagach też coś pomieszane przy nazwisku ;)
14 12
odpowiedź