SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Urszula Rzepczak wraca do Polsatu. Będzie korespondentką w Rzymie

Urszula Rzepczak została korespondentką kanału Polsat News w Rzymie i Watykanie. To jej powrót do Telewizji Polsat, gdzie pracowała w przeszłości przez dziewięć lat.

Relacje Rzepczak ze stolicy Włoch i Państwa Kościelnego będą się pojawiać na antenach stacji Polsat News, Polsat News 2 i w „Wydarzeniach” Polsatu. Dotąd nadawca w Rzymie nie miał swojego reportera.

Urszula Rzepczak od 2005 do 2014 był korespondentką Telewizji Polskiej w Rzymie. Od stycznia br. zastąpiła ją tam Magdalena Wolinska-Riedi. Od 1996 do 2005 roku Rzepczak pracowała w Telewizji Polsat jako prezenter „Informacji” i „Biznes Informacji”, a później „Wydarzeń”. Była również wydawcą, producentem i reporterem programów informacyjnych i publicystycznych, w tym autorskiego magazynu o tematyce międzynarodowej „Świat w obiektywnie”, a także szefową działu zagranicznego newsów.  Wcześniej pracowała m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Tygodniku Solidarność” i „Voyage”.

Polsat News łącznie z Urszulą Rzepczak posiada pięciu korespondentów zagranicznych. Są to także: Tomasz Lejman (Berlin), Dorota Bawołek (Bruksela), Tomasz Kułakowski (Moskwa) i Zuzanna Falzmann (Waszyngton). Wszystkie placówki zagraniczne, w tym Rzym, są wyposażone w sprzęt umożliwiający realizację wejść antenowych na żywo.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w październiku br. średni udział Polsat News w rynku wyniósł 1,08 proc.

Dołącz do dyskusji: Urszula Rzepczak wraca do Polsatu. Będzie korespondentką w Rzymie

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
M
Super - to wspaniała reporterka, blisko ludzi, bez zadęcia, naturalna i inteligentna!
odpowiedź
User
bar
Pani Riedi niestety nie sprawdziła się w roli korespondentki...słaba dykcja,nieprzyjemny głos.Szkoda.
odpowiedź
User
stan..
pani Urszula jest super !!!
odpowiedź