SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

“Uważam Rze” jako miesięcznik droższe o 1 zł

W poniedziałek 25 listopada br. ukazało się pierwsze wydanie miesięcznika “Uważam Rze” (Uważam Rze). Tytuł po zmianie cyklu wydawniczego z tygodniowego nie zmienił swojej formuły, ale jego cena jest wyższa o 1 zł.

“Uważam Rze” jako miesięcznik droższe o 1 zł

Magazyn ma nadal podejmować głównie tematy gospodarcze i polityczne istotne dla małych i średnich przedsiębiorców. - Bogactwo i zamożność nie biorą się bowiem z przyjmowania i rozdawania pieniędzy, ale z ciężkiej pracy rodzimych przedsiębiorców. O tym wszystkim będziemy pisać w miesięczniku „Uważam Rze". Będziemy również piętnować głupotę polityków i bezduszność urzędników, którzy nie rozumieją, że podatnik jest ich chlebodawcą - pisze we wstępniaku Jan Piński, redaktor naczelny “Uważam Rze” i prezes wydającej ją spółki Uważam Rze.

- Ale Polska to nie tylko wysokie podatki, kretyńskie przepisy i męcząca biurokracja. To także ludzie, którym udało się odnieść sukces. O nich także będziecie mogli przeczytać w miesięczniku „Uważam Rze” - dodaje Piński.

Wraz ze zmianą częstotliwości wydawania pisma nie zmieniła się ani struktura magazynu, ani skład jego felietonistów. “Uważam Rze” zwiększyło jednak objętość z 84 do 100 stron (dotąd tyle stron miały tylko wydania podwójne). Natomiast cena pisma wzrosła z 4,90 zł do 5,90 zł.

Zmiana cyklu wydawniczego “Uważam Rze” ma sprawić, że tytuł stanie się rentowny.  - Podjęliśmy tę decyzję po długich namysłach i dyskusjach z kierownictwem Grupy Gremi (do której należy tytuł), a celem grupy jest osiągnięcie rentowności przez wszystkie tytuły prasowe GG w 2014 roku - wyjaśniał w zeszłym tygodniu Jan Piński (dowiedz się więcej).

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż “Uważam Rze” w pierwszych trzech kwartałach br. wyniosła 18 213 egz. To o 86,27 proc. mniej niż rok wcześniej, gdy tytułem kierował jeszcze Paweł Lisicki (poznaj szczegóły).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Uważam Rze” jako miesięcznik droższe o 1 zł

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xm
Temu tytułowi pomoże już tylko eutanazja.
odpowiedź
User
hide are
Sztandar wyprowadzić!
odpowiedź
User
Czarny PR
kolejna nagroda dla Hajdarowicza juz w drodze: kosz na makulature!
odpowiedź