SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Uznanie dla "Fundacji Polsat"

Honorowa Nagroda Zaufania "Złoty OTIS 2004" dla Fundacji Polsat

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj w Domu Aukcyjnym Rempex w Warszawie.

To już druga edycja plebiscytu na najlepiej oceniane przez pacjentów leki dostępne bez recepty. "Złoty OTIS 2004" jest pierwszą w Polsce konsumencką nagrodą zaufania.
W tym roku po raz pierwszy Organizatorzy Plebiscytu przyznali Honorowe Nagrody Zaufania "Złoty OTIS 2004" organizacjom pożytku publicznego za pracę i wyniki tej pracy na rzecz pacjentów i właśnie taką honorową nagrodę odebrała prezes Fundacji Polsat Małgorzata Żak.

Fundacja Polsat powstała, by ratować życie i zdrowie najmłodszych.  Wiele dzieci w Polsce choruje i umiera, bo dramatyczna sytuacja materialna uniemożliwia rodzicom opłacenie specjalistycznego leczenia. Fundacja Polsat zbiera pieniądze na terapię, zabiegi, operacje i rehabilitację chorych dzieci. Do dziś pomogła ponad 3600 małym pacjentom oraz 572 szpitalom i ośrodkom zdrowia.

Fundusze na działalność Fundacji pochodzą z ogólnopolskich akcji, kampanii ("Podaruj Dzieciom Słońce"), darowizn, dotacji firm i osób prywatnych. Wszystkie zebrane pieniądze (dotychczas - 57 mln złotych) Fundacja Polsat przekazuje w całości na rzecz chorych dzieci. Koszty jej funkcjonowania pokrywa Fundator - Telewizja Polsat.

" Nagrodę "Złotego OTISA 2004" otrzymał także Redaktor Programowy kanału "Polsat Zdrowie i Uroda" Dariusz Dewille za magazyn medyczny  "Twój Lekarz", który od ponad 10 lat z emitowany jest na antenie Telewizji Polsat. Program ten zdobył sobie wierną widownię i uznanie lekarzy. Kamery towarzyszą chirurgom na salach operacyjnych, lekarzom podczas badań i w trakcie leczenia chorych. Oprócz standardowych metod terapii, prezentuje także najnowocześniejsze osiągnięcia   medycyny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Uznanie dla "Fundacji Polsat"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl