SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Użytkownicy Google+ otrzymują krótkie adresy do stron i profili

Google rozpoczął udostępnianie użytkownikom serwisu Google+ krótkich oraz przystępnych adresów prowadzących do ich profili oraz stron firmowych.

Użytkownicy Google+ otrzymują krótkie adresy do stron i profili

Krótkie adresy mają najczęściej formę imienia i nazwiska użytkownika lub nazwy strony pozbawionej spacji, znaków diakrytycznych oraz przestankowych. Google informuje o możliwości aktywowania nowej funkcji mailowo, oferując dodatkowo internautom możliwość złożenia wniosku o przyznanie innego adresu, co jednak trzeba odpowiednio uargumentować. Każda nazwa jest poprzedzona wzorem: google.com/+.

Do tej pory profile oraz strony w Google+ były dostępne jedynie pod adresami składającymi się z ciągów liczb. Odtąd uzyskiwanie dostępu do wybranych treści, a także dzielenie się odnośnikami z innymi osobami ma być prostsze, a same adresy łatwiejsze do zapamiętania.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Użytkownicy Google+ otrzymują krótkie adresy do stron i profili

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl