SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

V&P po ponad 30 latach zmienia się w Vision & People

Po 32 latach agencja reklamowa V&P zmienia nazwę na Vision & People. Rebranding ma podkreślać m.in. silniejsze wykorzystanie technologii w ofercie oraz wiąże się ze zmianami w strukturze agencji.

Article

Zmiana brandingu to zwieńczenie kilkuletniego procesu, w którym dotychczasowa oferta została rozszerzona o usługi z zakresu consultingu, badań marketingowych, marketing automation, SEO, analityki czy influencer marketingu.

- Nowa nazwa rozwija skrót V&P i wyraża wartości kluczowe dla naszej organizacji: kreatywność rozwiązań oraz ludzi, których kompetencje pozwalają na ich urzeczywistnienie niezależnie od celu, kanału czy wybranych narzędzi. Podkreślamy również kompetencje technologiczne, które sukcesywnie rozwijamy, a które dotychczas nie znajdowały odzwierciedlenia w naszej komunikacji” - mówi Kacper Skocki, COO agencji.

Zmiany w strukturze Vision & People

Wraz z rebrandingiem wprowadzone zostały zmiany na poziomie struktury oraz nazw poszczególnych działów. Specjalistów od technologii znajdziemy w INNOVATION & TECHNOLOGY, menadżerów (zarówno accountów, jak i project managerów) w dziale clients & projects, copywriterów i projektantów w Concept & Design, a strategów, media i social media plannerów w strategy & media. Za marketing agencji odpowiada dział business development &PR.

- Nowy język komunikacji podkreśla synergię rozwiązań, które oferujemy. Za każdą kreatywną „Vision”, dosłownie i w przenośni, stoi coś więcej. Błyskotliwy pomysł copywritera spotyka się ze świeżym technologicznym rozwiązaniem, głęboka big idea z multikanałową strategią, a customer journey z rozwiązaniami z zakresu marketing automation. Kompetencje spotykają się i zasilają wzajemnie, stąd „&” w centrum naszego nowego brandingu  – tłumaczy Marta Glapińska, concept & design director.

Logotyp Vision & People zbudowany został na bazie dwóch kontrastujących fontów, co podkreśla łączenie kompetencji oraz pozwala połączyć DNA agencji (skuteczny marketing) z agencją skupioną na technologii i innowacjach.

 

Dołącz do dyskusji: V&P po ponad 30 latach zmienia się w Vision & People

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Designer1992
Logo, jak z kółka graficznego w podstawówce. Takie na trójkę z plusem, żeby nie było wątpliwości.
odpowiedź
User
chybaty
Logo, jak z kółka graficznego w podstawówce. Takie na trójkę z plusem, żeby nie było wątpliwości.
chyba ty
odpowiedź