SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Value Media i Equinox Polska łączą się, na czele Wiszowaty i Krzewski

Domy mediowe Value Media i Equinox Polska (należące do niezależnego holdingu Group One) będą działać jako jedna firma pod nazwą Value Media. Jej dyrektorem zarządzającym będzie Kamil Wiszowaty, media buying directorem - Bartosz Krzewski, a w zarządzie znajdą się też Tomasz Sowa i Bartłomiej Kamiński.

od lewej: Kamil Wiszowaty i Bartosz Krzewski Article

Value Media - specjalizujący się w planowaniu działań marketingowych w internecie - wspólnie z agencją reklamową Change Integrated od lipca ub.r. tworzy holding Group One, natomiast Equinox Polska, zajmujący się głównie aktywnościami w mediach tradycyjnych, dołączył do tej struktury we wrześniu ub.r. (przeczytaj o tym więcej).

Obecnie Value Media i Equinox Polska łączą się w jedną spółkę, która będzie działać pod nazwą Value Media. Firmy podkreślają, że fuzja pozwoli im wzmocnić kompetencje zarówno w internecie, jak i mediach offline’owych oraz skutecznie konkurować z największymi domami mediowymi w Polsce, oferując kompleksową obsługę i większą elastyczność działania.

- Połączenie obu struktur jest procesem, wynikającym ze zmieniającego się obrazu rynku mediów i zapotrzebowania klientów. Dzięki fuzji uzyskujemy potrzebny efekt skali - firmę zatrudniającą ponad 100 specjalistów, osiągającą ponad 100 mln zł obrotów - opisuje Kamil Wiszowaty, który w nowej firmie obejmie funkcję dyrektora zarządzającego (poprzednio był business development & strategy directorem i członkiem zarządu Value Media). - Nigdy jednak nie chcieliśmy być najwięksi, lecz najlepsi - podkreśla.

W kierownictwie nowego Value Media funkcję media buying directora obejmie Bartosz Krzewski, poprzednio media buying director i członek zarządu Value Media. W zarządzie firmy znajdą się także Tomasz Sowa, dotychczasowy general manager Equinox Polska, który będzie odpowiadał za dział strategii, oraz Bartłomiej Kamiński, dotychczasowy dyrektor zarządzający Value Media, króry będzie zarządzał działem obsługi klienta.

W Equinox Polska pracowało ostatnio ok. 20 osób, a w Value Media - prawie 80. Wszyscy przechodzą do nowej firmy. Poprzedni prezes Equinox Polska, Tomasz Potrzebowski, skupi się obecnie na funkcji wiceprezesa Group One.

Po fuzji Value Media powinien znaleźć się w pierwszej dziesiątce największych domów mediowych w Polsce zarówno pod względem wielkości przychodów, jak i zatrudnienia (zobacz to zestawienie za 2013 rok).

W br. Value Media i Equinox Polska pozyskały takich klientów jak m.in. Tchibo, LOT, ING Życie, Tauron, Merlin, Liberty Direct, Media Expert.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Value Media i Equinox Polska łączą się, na czele Wiszowaty i Krzewski

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bogdan Wiszowaty
Gratuluję! Życzę sukcesu!
14 12
odpowiedź
User
Pseudocypryjczyk
A siedziba główna będzie w Limassol czy też w Nikozji?
29 9
odpowiedź
User
żenada...
Drodzy Marketerzy, dobrze zapamiętajcie te buzie. Przyjdą i poproszą was o budżety, żeby mieć za co latać na Cypr i z księgowym rozliczać się.
22 9
odpowiedź
User
pavv
"media buying directorem", "business development & strategy directorem" - co to za język?
14 9
odpowiedź
User
halo
co będą robić dla media expert??
12 8
odpowiedź