SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Value Media zdobył 11,3 mln zł budżetu mediowego PKP Intercity

Dom mediowy Value Media (Group One) wygrał przetarg na obsługę mediową PKP Intercity. O budżet w wysokości 11,3 mln zł konkurował z Arena Media (Havas Media Group), MullenLowe MediaHub i Zenith (Publicis Media).

Article

W prowadzonym od listopada ub.r. przetargu na planowanie i zakup mediów do kampanii prowadzonych przez PKP Intercity zgłosiły się cztery domy mediowe: Value Media, Zenith, Arena Media Communications i MullenLowe MediaHub.

Value Media zaproponował cenę 11,23 mln zł, Zenith - 11,98 mln zł, Arena Media - 11,27 mln zł, a MullenLowe MediaHub - 12,46 mln zł. Budżet mediowy, jaki spółka PKP Intercity zamierza przeznaczyć na planowane działania, wynosił natomiast 11,316 mln zł.

W finale przetargu przewoźnik wybrał ofertę Value Media, trzy pozostałe zostały odrzucone. Value Media zajmie się dla PKP Intercity m.in. doradztwem przy prowadzonych kampaniach reklamowych, planowaniem i zakupem mediów na potrzeby ich realizacji.

Umowa będzie obowiązywała przez rok od 1 marca br.

Poprzednio obsługą mediową PKP Intercity zajmował się dom mediowy MEC wybrany przez przewoźnika w przetargu pod koniec 2015 roku. Umowa była zawarta do września 2017 r., a jej wartość opiewała na 18 mln zł. Nie udało nam się ustalić, który dom mediowy zajmował się planowaniem i zakupem mediowym dla przewoźnika w ostatnich miesiącach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Value Media zdobył 11,3 mln zł budżetu mediowego PKP Intercity

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Andrzej Szewczenko
Bedzie na otarcie łez po Idea Banku, Lorealu i jeszcze paru innych.
0 3
odpowiedź
User
Hello
Bedzie na otarcie łez po Idea Banku, Lorealu i jeszcze paru innych.
}

A potem strata PKP z tych samych przyczyn co ww. klientów.
1 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing