SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Vectra sponsorem strategicznym Polskiego Związku Gimnastycznego

Vectra zawarła umowę o współpracy z Polskim Związkiem Gimnastycznym (PZG), na mocy której otrzymała tytuł sponsora strategicznego.

Article

W roli sponsora głównego Vectra będzie wspierała wybrane reprezentantki i reprezentanta kadry narodowej – Lilianę Lewińską i seniorską zbiorówkę w gimnastyce artystycznej oraz Tomasza Le Khaca w gimnastyce sportowej mężczyzn.

– Chcąc propagować zdrowy tryb życia i aktywność ruchową, podjęliśmy strategiczną współpracę z Polskim Związkiem Gimnastycznym. Wierzymy, że dzięki wsparciu tej pięknej dyscypliny sportu przyczynimy się do jej popularyzacji i rozwoju w Polsce, jednocześnie inspirując młodych ludzi do realizacji sportowych ambicji i marzeń, a wszystkich pozostałych do aktywności. Mam poczucie, że robimy coś ważnego – komentuje Michał Bartkowiak, prezes zarządu Vectra.

Polski Związek Gimnastyczny ma sponsora

W ramach kontraktu, Vectra uzyskuje prawo do posługiwania się tytułem sponsora strategicznego PZG na zasadzie wyłączności, jak również prawo publikowania informacji i wykorzystywania wizerunku oraz oznaczeń PZG w działalności marketingowej i reklamowej. Operator może również brać aktywny udział w organizowanych przez PZG konferencjach i wydarzeniach.

W PZG mocno wierzymy w to, że w ćwiczeniach można znaleźć radość i satysfakcję oraz że są one tak samo ważne jak zdobywanie wiedzy, czy nauka. Dlatego tworzymy niezbędne warunki do rozwoju zainteresowań sportowych młodzieży. Gimnastyka jest naszą pasją, którą chcemy przekazywać dalszym pokoleniom. Jesteśmy przekonani, że z pomocą Vectry nasi podopieczni będą odnosić kolejne sukcesy, a przede wszystkim będą dalej promować zdrowy i aktywny styl życia – mówi Leszek Blanik, prezes Polskiego Związku Gimnastycznego.

Dołącz do dyskusji: Vectra sponsorem strategicznym Polskiego Związku Gimnastycznego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl