SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Vectra zmienia dokumenty abonenckie, można rozwiązać umowę

Sieć Vectra informuje swoich klientów o zmianach umów i regulaminów usług. Operator zmodyfikował też wykaz kanałów gwarantowanych i niegwarantowanych. Abonenci nie zgadzający się na zmiany, mogą bezkarnie wypowiedzieć umowę z operatorem.

Article

Spółka zaczęła rozsyłać do swoich abonentów listy z informacjami o zmianach dotychczas obowiązujących zapisów umów z klientami, regulaminów świadczenia usług oraz cennika (korekta cen dotyczy małej grupy klientów).

- Zmiany wynikają w szczególności z zaleceń otrzymanych od UOKiK, mających na celu dostosowanie całości stosowanej przez Vectrę dokumentacji do obowiązujących obecnie przepisów prawa - mówi Wirtualnemedia.pl Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Vectry.

Operator objął wszystkich klientów udogodnieniami, wprowadzonymi zmianą ustawy konsumenckiej z 25 grudnia 2014 roku. - Jednym z ważnych elementów wprowadzanych przez Vectrę zmian jest także zapewnienie przejrzystości brzmienia wszystkich wymaganych zapisów, aby ułatwić abonentom ich czytelność i rozumienie - dodaje rzecznik sieci.

Zaktualizowany został ponadto wykaz kanałów gwarantowanych w umowie i tych nie gwarantowanych. Stefaniak tłumaczy, że konieczność jego aktualizacji wynika z „dynamizmu rynku telekomunikacyjnego, w tym w szczególności rynku nadawców programów telewizyjnych oraz zmieniających się przepisów prawa”.

Nowe wersje umów i regulaminów obowiązują już abonentów, którzy podpisali kontrakty z operatorem po 25 czerwca br. Klientów, którzy zawarli zaś umowy przed 24 czerwca br., zmiany będą obowiązywać od 1 sierpnia br. W przypadku braku ich akceptacji, abonentom przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy bez kary umownej.

Na koniec marca br. sieć Vectra miała 930 tys. abonentów (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Vectra zmienia dokumenty abonenckie, można rozwiązać umowę

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
manik
i świetnie hehehe. to juz składam i lece do UPC bo ich net muli u vectry jak strasznie
14 14
odpowiedź
User
zmech11
Na koniec marca br. sieć Vectra miała 930 abonentów - rewelacja!!!
17 9
odpowiedź
User
arnik
super ;/ Beka z vectry trzeba uciec gdzies indziej. upc i zostalo i milion wole to niz syfna vectrusie
12 9
odpowiedź
User
krzych
Vectra powinna przesunąć z pakietu Sport na Ostro do PLAtynowego 2 programy: Eurosport2 (nsport+ nie nadaje już polskiej Ekstraklasy) i PSE. Pozdrawiam
11 8
odpowiedź
User
rff
byłem kiedyś w vectrze - totalne dno !!!!
13 10
odpowiedź