SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Versuni z Hill & Knowlton

Versuni, właściciel znanych marek AGD, takich jak Philips, Saeco, Gaggia, Preethi, Philips Walita, Senseo i L'OR Barista, powierzyła agencji Hill & Knowlton globalną obsługę swojej komunikacji korporacyjnej. 

Philips 243B9 Article

Hill & Knowlton, jako strategiczny partner komunikacyjny, będzie wspólnie z Versuni komunikować do kluczowych interesariuszy ideę przewodnią marki: „turning houses into homes” (PL: „sprawiamy, że budynek staje się domem”), prowadzić działania z zakresu zarządzania ryzykiem, a także wspierać rozwój biznesu Versuni na 100 rynkach, na których działa marka.

Nowa agencja Versuni

Działania Hill & Knowlton w zakresie komunikacji korporacyjnej obejmą pozycjonowanie ekspertów Versuni, issue management, komunikację ESG, employee engagement oraz media relations i będą bazowały na globalnych doświadczeniach i wiedzy agencji.

- Poszukiwaliśmy agencji, która wyróżnia się strategicznym myśleniem i wykazuje entuzjazmem niezbędnym do napędzania globalnego wzrostu przez komunikację ukierunkowaną na cel, budującą i chroniącą wartość biznesu. Zespół Hill & Knowlton zaimponował nam od samego początku – bez względu na oczekiwania wynikające z kolejnych etapów przetargu zawsze stawał na wysokości zadania. Z niecierpliwością czekamy na wspólną pracę - mówi Trix Van der Vleuten, szef globalnych marek i strategii marketingowej w Versuni.

Agencję wybrano w drodze przetargu.

Produkty pod marką Philips obejmują Philips Airfryer, ekspres do kawy z LatteGo, generator pary PerfectCare, odkurzacze bezprzewodowe Air i AquaTrio, a także marki takie jak Saeco, Gaggia, Preethi, Philips Walita, Senseo i L'OR Barista.

Dołącz do dyskusji: Versuni z Hill & Knowlton

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl