SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Victoria Abramova odchodzi z Mars Polska

Prezes zarządu Mars Wrigley Polska Victoria Abramova została mianowana na dyrektor generalną firmy Francji. Tym samym żegna się z polskim oddziałem. 

Victoria Abramova Article

Victoria Abramova we Francji zastąpi Stephanie Domange, która obejmie nową rolę dyrektor ds. klientów na rynku europejskim, Eurazji Środkowej, Białorusi i Turcji. 

Od 2021 roku Victoria Abramova była nową prezeską Mars Polska, odpowiedzialną za segment Mars Wrigley (czekolady, gumy, batony). Zastąpiła Macieja Wysockiego. 

- Minione lata były niesamowitą podróżą, pełną niezapomnianych wrażeń w Mars Wrigley Poland. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość współpracy z naszymi wyjątkowymi współpracownikami zajmującymi się rynkiem polskim i fabrykami, naszymi przyszłościowo myślącymi partnerami detalicznymi, stowarzyszeniami handlu detalicznego, kolegami z branży FMCG i bardzo uzdolnionymi agencjami w Polsce - pisze na Linkedin Victoria Abramova. 

Victoria Abramova ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży, marketingu oraz zarządzania, zdobyte w sektorze FMCG na różnych rynkach. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w L'Oréal, w którym po kilku latach została dyrektorem generalnym działu Active Cosmetics w Rosji. W 2014 roku dołączyła do Mars Central Eurasia & Belarus jako dyrektor kategorii czekolady i produktów dla zwierząt domowych. W 2017 roku została dyrektorem zarządzania kategorią i marketingu dla Mars Wrigley w Wielkiej Brytanii. 

Dołącz do dyskusji: Victoria Abramova odchodzi z Mars Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl