SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Visa znów z TEQUILĄ

18 kwietnia ruszyła druga część kampanii wizerunkowej kart płatniczych Visa

18 kwietnia ruszyła druga część kampanii wizerunkowej kart płatniczych Visa. Jej celem jest wzmocnienie wizerunku karty Visa jako najlepszego i najpowszechniejszego narzędzia płatniczego wśród użytkowników kart płatniczych. Jednocześnie trwać będzie ogólnopolska loteria promocyjna, a od 12 maja konkurs radiowy. Kreacja podobnie, jak podczas jesiennej kampanii, została zaadaptowana na polski rynek przez TEQUILABTL GROUP.

Kampania "Visa-świat jest Twój" obejmuje karty Visa Classic i Visa Electron. Jej zadaniem jest budowanie wizerunku karty Visa jako uniwersalnego narzędzia do dokonywania wszelkich płatności, bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujesz i gdziekolwiek jesteś. Budowanie świadomości marki oraz produktu wśród obecnych oraz potencjalnych użytkowników kart płatniczych. Grupę docelową stanowią Polacy w wieku 20-50 lat o zarobkach średnich oraz wyższych od średniej krajowej. Komunikacja opiera się na pokazaniu karty Visa, dzięki której niecodzienne sytuacje lub miejsca, w których się znajdujemy stają się zwyczajne i przyjazne. Z drugiej strony posiadanie Visy sprawia, że nawet prozaiczne sytuacje, jak zakupy w supermarkecie mogą przybrać wyjątkowy charakter. Kampania będzie jednocześnie prowadzona w krajach Europy Środkowej, południowo-afrykańskich oraz Bliskiego Wschodu. Kreacja jest adaptacją materiałów kreatywnych rozwiniętych centralnie w Londynie. Jednocześnie od 15 kwietnia w 22 bankach w całej Polsce rozpocznie się loteria promocyjna pod hasłem "Visa zabiera cię na zakupy". Obejmuje ona karty Visa Classic, Electron, Bussines, Silver, Gold, Platinum. Za każdym razem, gdy właściciel karty posłuży się nią, automatycznie zostanie zakwalifikowany do losowania nagród. Im częściej korzysta z karty Visa przy codziennych zakupach, tym większą ma szansę, by wygrać nagrodę główną - dużą gotówkę na fantastyczne zakupy lub zdobyć nagrody dodatkowe.

W ramach kampanii już od 12 maja na portalu www.interia.pl, na specjalnej stronie dostępny będzie konkurs "Wirtualne Zakupy". Gra polegać będzie na dokonywaniu zakupów wykorzystując w tym celu wirtualną kartę Visa. Gra składa się z pięciu tygodniowych edycji, stanowiących odrębne zakupy. Nagrodami będą karty VISA z wkładem pieniężnym.

Cała kampania przebiega przy dużym wsparciu technik ATL: pojawią się spoty telewizyjne 40'i 15' w stacjach: TVP1, TVP2, TVN, TVN24, Discovery) oraz trzy różne spoty radiowe po 30'. Zaangażowana zostanie również prasa ogólnopolska. Zakupem mediów zajął się :ciamediaedge.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Visa znów z TEQUILĄ

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl