SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

VMLY&R Poland wygrywa przetarg Samsung Electronics Polska

Agencja VMLY&R Poland po raz kolejny wygrała przetarg na obsługę social media dla Samsung Electronics Polska. To kontynuacja współpracy trwającej nieprzerwanie od 2016 roku.

Article

Po raz kolejny agencji VMLY&R Poland została powierzona obsługa Samsung Electronic Polska w obszarze tworzenia strategii i koncepcji kreatywnych na potrzeby komunikacji mediach społecznościowych oraz kampanii taktycznych promujących produkty marki.

Do zadań agencji należy wdrażanie strategii obecności marki w kanałach social media, takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter i YouTube, prowadzenie tam bieżącej komunikacji, a także działania z zakresu social listening oraz social customer care. Na potrzeby komunikacji produktów agencja VMLY&R Poland realizuje także sesje fotograficzne i produkcje wideo oraz aktywacje niestandardowe.

- To nadzwyczajna sytuacja, w której już po raz trzeci udało nam się przekonać nasze partnerki i partnerów z Samsung Electronics Polska, że warto kontynuować tę współpracę. Postrzegam to jako wyraz uznania dla doświadczonego zespołu VMLY&R, ich codziennego zaangażowania i budowanego przez lata know-how. To również potwierdzenie zrozumienia potrzeb biznesowych marki, co szczególnie napawa nas dumą - mówi Bartosz Mazurek, business supervisor, VMLY&R Poland.

To już czwarty z rzędu przetarg, w ramach którego agencji VMLY&R Poland została powierzona obsługa Samsung Electronics Polska. Współpraca trwa od końca 2016 roku. W drodze przetargu umowa została przedłużona o kolejne dwa lata.

Dołącz do dyskusji: VMLY&R Poland wygrywa przetarg Samsung Electronics Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl