SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

VoIP KONTAKT bez abonamentu

Firma Crowley, operator telekomunikacyjny, czołowy dostawca technologii dostępu do internetu i transmisji danych w Polsce, przedłuża do 30 listopada 2002 roku promocję zakupu usługi VoIP Kontakt bez abonamentu. Dzięki niej klienci przez cały okres korzystania z usługi będą ponosić jedynie koszty wykonanych rozmów, bez żadnych opłat dodatkowych.

Crowley wprowadził usługi VoIP do swojej oferty w lipcu br. Usługi te są realizowane za pośrednictwem własnej infrastruktury dostępowej, a całość kosztów integracji systemów u klientów pokrywa Crowley. Dzięki temu mogą oni korzystać z kompleksowej usługi telekomunikacyjnej i zredukować koszty połączeń aż do 40% w przypadku rozmów międzynarodowych i do 20% w połączeniach z abonentami telefonów komórkowych. Dodatkowo, Crowley oferuje usługę Głosowego VPN, która umożliwia zastosowanie jednej infrastruktury do transmisji danych komputerowych i głosu.

"Nasi Klienci bardzo pozytywnie zareagowali na przygotowaną przez nas promocję. Na ich prośbę wydłużamy zatem okres promocji do 30 listopada. Wiele osób, z którymi rozmawiałem deklarowało chęć skorzystania z naszej usługi właśnie w ciągu najbliższego miesiąca. Wychodzimy zatem naprzeciw ich oczekiwaniom. Elementem naszej polityki troski o klienta jest oferowanie naszym Abonentom produktów na preferencyjnych warunkach - a takim jest VoIP Kontakt bez abonamentu." - mówi Jacek Kotur, dyrektor marketingu w Crowley Data Poland.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: VoIP KONTAKT bez abonamentu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl