SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

VSB Energie Odnawialne Polska wybiera agencję Personal PR

Spółka VSB Energie Odnawialne Polska nawiązała współpracę z agencją Personal PR.

fot. Shutterstock.comArticle

Agencja j Personal PR wesprze VSB przede wszystkim w działaniach media & community relations, a także będzie realizować doradztwo w zakresie komunikacji.

Na terenie Polski funkcjonują dwie duże farmy wiatrowe wybudowane przez VSB Energie Odnawialne Polska: Park Wiatrowy Taczalin liczący 22 turbiny oraz Park Wiatrowy Lipniki, który liczy 15 turbin. Kolejne inwestycje są w planach.

– Duże realizacje związane z budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych niosą za sobą wyzwania takie jak wzmożony ruch pojazdów czy obawy lokalnej społeczności. Konieczna jest więc otwarta, spójna i konsekwentna komunikacja w trakcie realizacji projektu, nawet jeszcze przed przystąpieniem do prac w terenie. Potrzebowaliśmy partnera, który zaopiekuje się procesem komunikacji z naszymi interesariuszami – mówi Hubert Kowalski, Prezes Zarządu VSB Energie Odnawialne Polska.

VSB Energie Odnawialne Polska z siedzibą we Wrocławiu jest spółką córką grupy kapitałowej VSB.

Strony nie zdradzają warunków umowy.

Dołącz do dyskusji: VSB Energie Odnawialne Polska wybiera agencję Personal PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl