SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W sieci Era i TakTak można tworzyć internetowe kopie zapasowe danych z telefonu

W taryfach Ery i TakTaka wprowadzona zostaje usługa BeKaP. Umożliwia ona przechowywanie zapasowych kopii informacji z telefonu na serwerze internetowym PTC.

W sieci Era i TakTak można tworzyć internetowe kopie zapasowe danych z telefonu

Polska Telefonia Cyfrowa udostępniła usługę BeKaP, w ramach której kopie najważniejszych danych z telefonu można przechowywać na serwerze internetowym tej firmy. Informacje można przesyłać za pomocą aplikacji do synchronizacji SyncML lub odpowiednich programów Java, Symbian i Windows Mobile, a zarządzać wszystkimi opcjami można też bezpośrednio w tym serwisie internetowym. BeKaP pozwala zapisać w internecie do 2 tys. kontaktów i innych danych (notatki, zadania, kalendarz), importować je z programów Outlook i Outlook Express, eksportować do pliku oraz synchronizować z telefonem. Funkcjonalność jest dostępna w większości urządzeń mobilnych działających w Erze, Erze Biznes, Erze Mix i TakTaku.

BeKaP można aktywować SMS-owo, w specjalnym dziale serwisu era.pl lub w biurze obsługi użytkowników tej sieci. Uruchomienie usługi kosztuje 2 zł brutto, a każdy miesiąc korzystania z niej - 2 zł brutto dla klientów indywidualnych, a 1,60 zł netto dla klientów biznesowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W sieci Era i TakTak można tworzyć internetowe kopie zapasowe danych z telefonu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl