SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wakacje na Fali Dźwięku

Coca-Cola SoundWave to wielkie muzyczne przedsięwzięcie, w którym wezmą udział tysiące młodych ludzi z Polski i Europy.

Tegoroczne lato dla konsumentów napojów Coca-Cola odbywa się pod znakiem muzyki. W czerwcu rozpoczął się nowy program pod nazwą Coca-Cola SoundWave, który obejmuje 35 krajów Europy, w tym Polskę. Jego celem jest umożliwienie młodym ludziom odkrycie świata muzyki, w którym wspólnie z przyjaciółmi mogą się bawić i cieszyć życiem.

Europejska podróż do muzyki odbywa się w specjalnym, kolorowym pociągu Coca-Cola wiozącym młodzież na imprezy muzyczne odbywające się w różnych krajach. Jego pasażerowie zostają wyposażeni w nowoczesny sprzęt kempingowy ze specjalnymi namiotami włącznie, a podróż umilają im DJ-e, muzyka grana na żywo oraz animatorzy. Główną atrakcją jest udział w koncertach i festiwalach, z których wszystkie mają już ustaloną renomę. (Więcej o europejskiej części programu w oddzielnym materiale prasowym).

Wśród pasażerów pociągu Coca-Cola są też Polacy - zwycięzcy konkursów prowadzonych przez Coca-Cola razem z radiem ESKA w ramach polskiej edycji programu Coca-Cola Soundwave.  Ale projekt Coca-Cola Soundwave w Polsce to coś więcej niż tylko udział w muzycznych imprezach. Jego ważnym elementem jest SoundWave Backstage Pass  - telewizyjny program w formacie reality show realizowany wspólnie z MTV, dzięki któremu widzowie będą mogli zerknąć za kulisy polskiego show biznesu. 8 uczestników wyłonionych w drodze castingu będzie rywalizować o główną nagrodę - roczny kontrakt na asystenta menedżera grupy Sistars. (Więcej o programie Soundwave Backstage Pass w oddzielnym materiale prasowym).

Uczestnicy programu SoundWave Backstage Pass będą mieli okazję wykazać się umiejętnościami niezbędnymi do tego rodzaju pracy podczas organizowania 4 dużych koncertów Coca-Cola Soundwave Tour, które odbędą się w lipcu i w sierpniu w największych miastach: Poznaniu (15 lipca), Warszawie (29 lipca), Trójmieście (13 sierpnia) i Krakowie (26 sierpnia). Na potrzeby koncertów zostanie zbudowany gigantyczny namiot, w którym będzie mogło bawić się ok. 5 tys. osób. Wszystkie imprezy uświetnią występy polskich i międzynarodowych gwiazd, z których główną będzie obsypany nagrodami zespół Sistars (m.in. Fryderyki oraz nagroda MTV Europe Music Awards).

Podczas Coca-Cola SoundWave Tour wystąpią m.in. dobrze znani w Polsce Eamon i Ja Rule. Spośród polskich grup na imprezach zaśpiewają także wschodzące gwiazdy takie jak Zakopower czy Dr No.

Zaproszenia na wszystkie koncerty Coca-Cola Soundwave Tour są bezpłatne. Można je otrzymać poprzez zarejestrowanie się na stronie www.soundwave.pl, w wybranych klubach muzycznych w miastach, gdzie odbędą się koncerty, w konkursach MTV, konkursach radia Eska oraz w restauracjach McDonald's. 

"Motywem przewodnim wszystkich kampanii Coca-Cola jest dobra zabawa i radość z życia, czyli to, czego na koncertach Coca-Cola SoundWave Tour nie zabraknie na pewno. To będzie lato pełne nowych wrażeń! Nie tylko ze względu na muzykę czy imprezy. Także dlatego, że dzięki projektowi Coca-Cola SoundWave ktoś zdobędzie nową, ciekawą pracę, a dla tysięcy widzów MTV program SoundWave Backstage Pass będzie okazją do podpatrzenia tego, co dzieje się z tyłu sceny podczas wielkich koncertów i jak zachowują się ich idole, kiedy nie padają na nich światła reflektorów" - powiedziała Monika Grauer Dyrektor ds. Napojów Gazowanych Coca-Cola Poland Services.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wakacje na Fali Dźwięku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl