SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Waldemar Izdebski dyrektorem biura ZKDP. Zastąpił Iwonę Szczęsną

Szef firmy Polskie Badania Czytelnictwa Waldemar Izdebski został nowym dyrektorem biura Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Zastąpił na tym stanowisku Iwonę Szczęsną, która odchodzi z ZKDP.

Waldemar Izdebski, prezes PBC Article

Izdebski nie rezygnuje przy tym z kierowania PBC - będzie łączył obie funkcje. Jak podaje w komunikacie zarząd ZKDP, ta zmiana podyktowana jest potrzebą budowania wspólnej strategii wydawców prasy wobec zmieniającego się rynku funkcjonującego w dwóch rzeczywistościach: papierowej i cyfrowej. - Elementem takiego podejścia jest zacieśnienie współpracy dwóch organizacji zajmujących się gromadzeniem i udostępnianiem informacji o rynku prasy - czytamy w komunikacie.

Waldemar Izdebski pracuje w Polskich Badaniach Czytelnictwa od 2009 roku, od 2013 roku jest w spółce prezesem. Wcześniej był szefem agencji Media Express, dyrektorem marketingu w Grupie Wydawniczej Polskapresse, a także w Domu Prasy Regionalnej Mediatak.

W połowie czerwca br. ZKDP wybrał nowy zarząd na dwuletnią kadencję. Prezesem została Renata Krzewska, która na tym stanowisku zastąpiła Jerzego Janczaka.

Dołącz do dyskusji: Waldemar Izdebski dyrektorem biura ZKDP. Zastąpił Iwonę Szczęsną

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Atena
Gratulacje!!
0 0
odpowiedź
User
Kolego
Fajnie
0 0
odpowiedź
User
Thy
No i fajnie
0 0
odpowiedź