SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wanda Rapaczyńska znów w radzie nadzorczej Agory

Wanda Rapaczyńska dołączyła ponownie do składu rady nadzorczej Agory. O jej powołaniu zdecydowało we wtorek zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki, które zwiększyło też liczbę członków rady nadzorczej.

Article

Rapaczyńska w składzie rady nadzorczej Agory zastąpiła Helenę Łuczywo, która z zasiadania w organie zrezygnowała pod koniec maja br. (więcej na ten temat). Będzie członkiem rady do końca jej kadencji wygasającej z dniem odbycia walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2015 rok. Oprócz Wandy Rapaczyńskiej członkami rady nadzorczej są jeszcze Andrzej Szlęzak (piastuje funkcję przewodniczącego), Sławomir Sikora, Tomasz Sielicki i Dariusz Formela.

Podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy zdecydowano też o poszerzeniu liczby członków rady nadzorczej. Teraz rada liczyć może minimalnie pięć osób, a maksymalnie sześć, podczas gdy dotąd liczyć mogła od czterech do pięciu członków.
Wanda Rapaczyńska zasiadała w radzie nadzorczej Agory już w latach 2009-2013. W lutym ub.r. została w trybie natychmiastowym powołana do zarządu spółki. Stało się to wówczas, gdy z funkcji prezesa zrezygnował nagle Piotr Niemczycki. W lipcu ub.r. Rapaczyńska została powołana na stanowisko prezesa w nowym zarządzie spółki. Z funkcji tej zrezygnowała w marcu br. (więcej na ten temat).

Rapaczyńska prezesem Agory była też w latach 1998-2007, a potem przez dwa lata była doradcą rady nadzorczej spółki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wanda Rapaczyńska znów w radzie nadzorczej Agory

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ja
jaja
11 8
odpowiedź
User
prawdziwy kosmopolita
Nie Wanda Rapaczyńskia, tylko Wanda Rapaczynski.
9 8
odpowiedź