SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Warta - nowy portal ubezpieczeniowy

Portal Grupy Ubezpieczeniowo - Finansowej Warta jest pierwszą wspólną realizacją spółki giełdowej ComArch i agencji interaktywnej Conecto po podpisaniu w lipcu umowy partnerskiej.

Portal integruje wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Warta. Występując pod wspólną marką mogą one oferować kompleksową obsługę ubezpieczeniowo - finansową. Serwis zawiera przewodnik po tematyce ubezpieczeniowej i funduszach inwestycyjnych. Pozwala on wybrać najdogodniejsze ubezpieczenie lub produkt oszczędnościowy.

"Chcemy, by nasz nowy portal stał się nowoczesnym narzędziem codziennej komunikacji z naszymi klientami. Co ważne, komunikacji obustronnej" - podkreśla Aneta Sabina Awtoniuk, szefowa Biura Prasowego i PR WARTY - "Naszą intencją jest by każdy, kto odwiedzi serwis, otrzymał pełną informację o wszystkich usługach, które oferują firmy z rodziny Warty."

W portalu znajdują się aktualności, szczegółowe informacje o wszystkich podmiotach grupy i oferowanych produktach oraz promocjach. Za jego pośrednictwem, zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, mogą zawierać umowy ubezpieczeniowe. Słownik ułatwia zapoznanie się z trudną terminologią, a poradnik przedstawia - krok po kroku - najprostszą drogę do ubezpieczenia się.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Warta - nowy portal ubezpieczeniowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl