SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wavemaker z nowym kierownictwem, Anna Jarzynka jako COO

Agencja mediowa Wavemaker powołała nowy zespół zarządzający. Są w nim CEO firmy Paweł Gala, a także Anna Jarzynka (objęła funkcję COO), Agata Flis, Łukasz Pytlewski, Tomasz Rzepniewski, Tomasz Fochtman i Piotr Czechowski.

Zespół zarządzający WavemakerArticle

Paweł Gala został CEO agencji Wavemaker trzy miesiące temu, po tym jak Izabela Albrychiewicz przeszła na takie stanowisko w GroupM w Polsce (obie firmy należą do koncernu WPP).

Anna Jarzynka jest w Wavemaker szefową client service, Agata Flis zarządza zespołem klienckim, Łukasz Pytlewski to dyrektor działu badań, Tomasz Rzepniewski jako partner zarządzający odpowiada za obszar marketingu cyfrowego, Tomasz Fochtman to szef strategii spółki, a Piotr Czechowski kieruje zespołem klienckim.

Jako zespół zarządzający podejmują kluczowe decyzje w sprawach rozwoju Wavemaker, m.in. relacji z klientami, inwestycji w ofertę oraz organizowania struktury firmy. W komunikacie przekazanym portalowi Wirtualnemedia.pl zapowiedziano, że kierownictwo ma zadbać o utrzymanie kluczowej pozycji firmy na rynku agencyjnym i rozwijać jej przewagi konkurencyjne w kilku obszarach, m.in. badań, analityki i content marketingu

- Przy tworzeniu zespołu zarządzającego zależało mi na tym, by spotkali się w nim eksperci z różnych dziedzin, reprezentujący wszystkie kluczowe dziś na rynku kompetencje marketingowe. Marketerzy oczekują od agencji wszechstronności i poszerzony skład zarządu Wavemaker ma być jej gwarantem - komentuje Paweł Gala.

Wavemaker powstał dwa lata temu w ramach globalnej fuzji dwóch domów mediowych należących do WPP: MEC i Maxusa.

Za co odpowiadają nowi członkowie kierownictwa Wavemaker?

Anna Jarzynka jest związana z Wavemaker (a wcześniej MEC) od 20 lat. Koordynowała współpracę ze strategicznymi klientami agencji i wspierała zespoły klienckie w wymiarze serwisu i oferty dla reklamodawców. Przez ostatnie lata z ramienia zarządu firmy kierowała obszarem client service w agencji. W nowym zarządzie obejmuje funkcję COO.

Agata Flis pracuje w MEC i Wavemaker od 19 lat (wcześniej przez kilka lat była związana z branżą finansowa). Kieruje zespołem pracującym dla wieloletnich kluczowych klientów agencji, m.in. IKEA i Biedronki. W zespole zarządzającym będzie odpowiadała m.in. za obszar zarządzania talentami.

Łukasz Pytlewski jest związany z Wavemaker od 7 lat, a w branży reklamowej pracuje od 15 lat (wcześniej w MediaCom i Accenture). Współtworzył na potrzeby Wavemaker i GroupM szereg narzędzi dających dziś grupie przewagę w obszarze pomiaru i optymalizacji komunikacji. W ostatnim czasie rozwijał m.in. Precious, łączący dane o oglądalności telewizji i zachowaniach zakupowych.

Tomasz Rzepniewski pracuje w Wavemaker i MEC od 14 lat, a od 16 lat jest w branży interaktywnej. Rozwija kompetencje firmy w mediach cyfrowych. Początkowo tworzył w niej pion interaktywny, następnie wprowadzał dział kontentowy, obecnie zarządza rozwojem wszystkich specjalizacji w obrębie nowych mediów.

Tomasz Fochtman zajmuje się strategią i innowacją, m.in. projektami z zakresu transformacji cyfrowej. Jest szef należącej do Wavemaker marki doradczej Syntax, przygotowywał wiele innowacji wdrażanych w firmie i całej GroupM.

Piotr Czechowski ma 20-letni staż w Wavemaker. Przez ostatnie lata szefował zespołami klienckimi, obecnie stoi na czele teamu pracującego m.in. dla USP Zdrowie. Obecnie Czechowski będzie też odpowiadał z ramienia zarządu za rozwój nowego biznesu

Dołącz do dyskusji: Wavemaker z nowym kierownictwem, Anna Jarzynka jako COO

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
RT
Coo?
odpowiedź
User
Nie znam się
Ładne to zdjęcie w suchych krzakach. Takie wymowne.
odpowiedź
User
nico
jeden z Panów nie ma brody i wąsów - czy to kwestia kompetencji ?
odpowiedź