SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Węgierska agencja Growww Digital dołącza do grupy Bluerank

Węgierska agencja digital marketingowa Growww Digital dołącza do grupy Bluerank.

Bluerank i Growww Digital połączyło członkostwo w CEE Digital Alliance- sieci piętnastu agencji digital marketingu z Europy Środkowo-Wschodniej.

- Znamy się i wiemy, że łączą nas style myślenia, działania i partnerski sposób współpracy z klientami. Growww Digital wnosi do grupy Bluerank coś jeszcze, mam na myśli profesjonalny zespół, czyli wartość, którą cenimy najbardziej.  Dołączenie do grupy kolejnego podmiotu, potwierdza nasz status branżowego inwestora. To kolejny krok na drodze rozwoju, w tym nowych i coraz lepszych usług oraz zwiększania obecności na zagranicznych rynkach - mówi Maciej Gałecki, CEO w Bluerank.

- Znaleźliśmy idealne dopasowanie z potężnymi efektami synergii, które wspierają misję naszej firmy - dodaje Szabó László, managing partner w Growww Digital.

Dołączenie węgierskiej agencji do grupy Bluerank oznacza zmiany w jej strukturze właścicielskiej. Growww Digital ma teraz wspólnego właściciela. Strony zobowiązały się do nieujawniania dalszych szczegółów transakcji.

Obie agencje będą działać w dalszym ciągu jako niezależne podmioty. Będą przy tym rozwijać współpracę, która miała miejsce już wcześniej (w CEE Digital Alliance). - Od kilku lat mamy wspólne projekty i tym samym klientów. W najbliższej perspektywie chcemy wykorzystać na rynku węgierskim potencjał pozycji spółki Full Stack Experts, którą daje jej status Sales Partner Google Marketing Platform oraz Channel Partner Microsoft Advertising - informuje nas Jakub Wojtczak z Bluerank.

Groww Digital dołącza do grupy spółek Bluerank, w której jest również Full Stack Experts, to partner sprzedażowy technologii Google Marketing Platform.

Growww Digital jest agencją marketingu internetowego skoncentrowaną na Europie Środkowo-Wschodniej, która pracuje dla m.in. dla witryn e-commerce czy portali aukcyjnych.

Dołącz do dyskusji: Węgierska agencja Growww Digital dołącza do grupy Bluerank

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl